Wpis z mikrobloga

@Suck_My_Duck: @KotStanislaw: @RedRightHand:

trafiła przegrywa, który uradowany że szpary nie potrafił powiedzieć 'nie' bo by mu się ruchanie skończyło.


Panowie obaeiam się, że możecie się mylić i ta kobieta dorwała całkiem fajnego, przystojnego i zaradnego mężczyznę i nie będzie musiała ponieść żadnych konsekwencji... Taki mamy rynek matrymonialny. Nikt nie powiedział, że życie jest sprawiedliwe....

W dodatku można rzec, że laska była szczera i otwarcie powiedziała o swojej przyszłości, a
A gdy brakowalo mi na jedzenie, kosmetyki czy ubrania

KOSMETYKI CZY UBRANIA


@LaFlaure ( _) wiecie co robiłam jak nie było mnie stać na jedzenie kosmetyki i ubrania? Szłam do dodatkowej pracy i NIE KUPOWALAM KOLEJNYCH KOSMETYKOW I UBRAN. Co ta babka, nosi wszystkie ubrania tylko raz i #!$%@? do śmieci, że na drugi dzień nie ma co na dupe założyć? W ogole... Kto nie ma na jedzenie a
Widocznie w życiu nie warto być moralnie dobrym, bo jak to mówią, jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dupę..


@zexan: przecież ona szukała moralnie dobrego (i go znalazła)! Owszem, lepiej poślubić piękną, bogatą i wierną dziewicę, jednak na bezrybiu i rak ryba...
A z wpisu wynika, że dziewczyna wie, czego chce - i przez 4 lata dawała facetowi to, czego on chciał. Sytuacja win-win, kto niby jest przegranym?