Wpis z mikrobloga

A z wpisu wynika, że dziewczyna wie, czego chce - i przez 4 lata dawała facetowi to, czego on chciał. Sytuacja win-win, kto niby jest przegranym?


@Nieszkodnik: Ci, którzy zostali odrzuceni przez jej podwójne standardy i niemiarodajne testy, które sobie obrała jako wyznacznik tego czy facet jest akceptowalny...

Nie zrozum mnie źle. Mnie boli bardziej to, że rynek matrymonialny jest tak #!$%@?, że takie kobiety potrafiące tak pobieżnie oceniać na
  • Odpowiedz
Skoro koleś sam jej wkładał kasę do portfela to czemu miała się ograniczać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Eugeniusz_Zua chyba ironia z Twojej strony, ale chociażby ze zwykłej przyzwoitości nie wypada. Chyba bym się że wstydu spaliła jakbym nie miała na jedzenie a #!$%@?ła cudzą kasę na kosmetyki... ()
  • Odpowiedz
Ci, którzy zostali odrzuceni przez jej podwójne standardy i niemiarodajne testy,


@zexan: kto określa miarodajność jej testów? Ty? No i dlaczego podwójne standardy? Czyżbyś był z tych, którzy twierdzą, że mężczyźni i kobiety się nie różnią?
  • Odpowiedz
kto określa miarodajność jej testów? Ty?


@Nieszkodnik: tak, to moja opinia bazująca na wiedzy jaką mam z zakresu psychologii społecznej. Stawianie równości pomiędzy zaufaniem w związku a odmową pożyczenia pieniędzy na tydzień jest krzywdzące i upraszczające skomplikowanie relacji międzyludzkich jak i wielu innych przyczyn, z których to być może nie mógł lub nie chciał tego zrobić. Ale tego się nie dowiemy, bo znamy tylko jej stronę, być może przekoloryzowaną, spłaszczoną do jednego zdania. Nie pożyczył = nie ufał. Oversimplyfing.

Podwójne standardy polegają na tym, że sama podjęła decyzję o tym, że nie idzie do łóżka z facetem żeby sprawdzić czy będzie to problemem dla niego przez jakiś określony czas być może nie konsultując tego z nim, nie próbując zrozumieć ani wyjaśnić przyczyn takiego stanu rzeczy. Brak komunikacji, prosta diagnoza. Chce się ruchać po miesiącu tłumacząc że przecież inni przed nim tak mieli = debil. Wytłumaczenie - co ja Charitas
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: a niby jak ma się różnić to od "zaworów" kobiety, która była w np 2 dłuższych związkach+ jednym krótszym, gdzie mogła mieć łącznie więcej seksu niż te szukające przygód? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ja doskonale rozumiem, że taka długa lista poprzednich może komuś nie pasować, ale nie udajmy, że x stosunków z jednym rozwala dużo mniej niż mniejsza
  • Odpowiedz