Wpis z mikrobloga

Gdybym miała mieć dziecko i moglabym wybrać płeć, wybrałbym córkę. Dlaczego nie chciała bym syna?
-W wieku 15 lat wysyłałaby swoje zdjęcie suchoklatesa do randomowych typiar
-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle karyna zarazajac się pewnie przy tym byle gownem
-w wieku 17 lat wyjechalaby na wakacje i tam miałby swoje bzykanje do woli
-w wieku 18 lat zostalaby ojcem dwóch gowniakow z ubiegłorocznych wakacji
-w wieku 19 lat gdy ja płacę na jego gowniakow poszedłby na gówno studia typu pedagogika żeby zaliczać więcej loszek i pijąc tanie piwo za mój hajs bo sam nie pójdzie do pracy.
-w wieku 20 lat nadal bezrobotny, bo przecież to jest dla niego obraza majestatu, który penetrowal loszki. tylko tym razem zamiast świecić klata na instagramie, robił by miliony zdjęć dziecka bo jednak karyna z wakacji jest spoko i właśnie czekają na drugie dziecko. Jedyny plus chociaż jedne alimenty mniej.
Chyba nie jestem gotowa na rodzicielstwo-dla mnie za duże ryzyko na tej ruletce
#madka #karyna #p0lka #dzieci #rodzicielstwo #bekazpodludzi #corka #syn #dziecko #gorzkiezale #zalesie #pdk
  • 32
  • Odpowiedz
-w wieku 17 lat wyjechalaby na wakacje i tam miałby swoje bzykanje do woli


@dorotka-wu: nie rozumiem, czy to jest lista na temat syna czy córki? To nie jest jedyne miejsce gdzie trudno mieć pewność co do płci opisywanego potomka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorotka-wu: widzisz sama po sobie jak w ciągu 10 lat zmieniła się młodzież, więc za kolejne 10,15lat młodzież będzie inna, nie możesz tego przewidzieć co będzie wtedy modne i na czasie. Wychowanie dziecka to 50% reszta to społeczeństwo
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: córka:
- w wieku 13 lat wysyłałaby swoje nudeski do randomowych sebków z internetu
- w wieku 14 lat uprawiałaby seks z jakimś sebiksem i cudem nie zaszła w ciążę
- w wieku 15 lat pierwszy osiedlowy gangbang z patusami podczas alkocholowej libacji
- w wieku 16 lat byłaby znana w całym mieście z gościnności w kroku, a do tego jeździłaby z gościnnymi występami po innych miastach tam gdzie są dyskoteki
- w wieku 17 lat wpadka w kiblu
  • Odpowiedz
Gdybym miała mieć dziecko i moglabym wybrać płeć, wybrałbym córkę. Dlaczego nie chciała bym syna?

-W wieku 15 lat wysyłałaby swoje zdjęcie suchoklatesa do randomowych typiar


Córka wysyłała by cycki albo "brzoskwinkę" na snapczacie

-w wieku 16 lat uprawialaby swój pierwszy raz z byle karyna zarazajac się pewnie przy tym byle gownem
  • Odpowiedz