Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki. Potrzebuje waszej pomocy. Wczoraj zostalem pobity w barze. Ucpanemu gosciowi cos odwalilo . Mam spuchniete oko , widze tak w 80 % i tylko tyle w sumie z obrażeń. Czy oplaca sie robic obdukcje? Bo slyszalem ze samemu bez przyjazdu policji koszt ów obdukcji to 200 zł. I ilw od niego mogę wyciągnąć pieniedzy za to ? Jest tez 2 opcja zemsta ale nieoplacalna i ryzykowna. Co robić ?? #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #logikaniebieskichpaskow #zalesie #patologiazewsi
  • 9
Idź do lekarza, żeby zobaczyć jakie masz obrażenia. Znasz osobę, która Cię uderzyła? Dostałeś od jednej osoby czy biło Cię kilka na raz? Jeżeli jedna i zrobisz obdukcje i lekarz stwierdzi, że obrażenia naraziły rozstroj zdrowia na okres powyżej dni 7 to idź na Policję. Jeżeli poniżej to albo do Sądu i z oskarżenia prywatnego albo ew. na Policję która prześlę później te materiały do Sądu. Aby założyć sprawę w Sądzie musisz
@Paciek997: I o to mi chodziło ! Bardzo dziękuje za pomoc , za to kocham wykop. ( no dobra nie kocham ,bardziej nienawidze ale i tak jest git.) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). 1 osoba .