Wpis z mikrobloga

@kaleklol: miałem dzisiaj okazję przejechać się na tylnym fotelu M850i. Niezapomniane przeżycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy w LC udało się zrobić jeszcze mniej miejsca, szczerze wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArekJ ogolnie da sie usiasc (glowa bokiem oparta o szybe..) ale pasazer z przodu ma nogi wcisniete w deske, masakra :P nie wiem po co te miejsca tam sa, rownie dobrze mogliby zrobic miejsce na zakupy albo jakies tam bagaze
@kaleklol: czyli wrażenia identyczne, a ja raczej z tych robiących fikołki. Myślę, że to głównie jakieś zagranie marketingowe (4 osoby wejdą!!!!1) chociaż szerze mówiąc, to nawet dziecko w foteliku nie będzie tam miało wygodnie, nie mówiąc już o wątpliwej przyjemności wkładania go tam.
@kaleklol: ładne z zewnątrz, ładne w środku, z tyłu ciasno, zapierdziela okrutnie. Tyle mogę powiedzieć po jakimś 7-minutowym romansie z tym autem :D Mam nadzieję, że kiedyś dorwę to auto na chociaż jeden wieczór za kółkiem, bo ocenianie bez prowadzenia, w dodatku z tylnej kanapy i po tak krótkiej chwili łatwe nie jest :D
@pussyrider: wydawałoby się, że nie da się zrobić z tyłu jeszcze mniej miejsca i udawać, że są tam miejsca siedzące. Jednak się da. Gratuluję, że udało się tam jakoś mimo wszystko wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)