Wpis z mikrobloga

#komiks #nerd #fantastyka #czytajzwykopem

Piszę do tych co to nie gardzą komiksem. Jestem pewien że część z Was ma tak jak ja. Że świat został podzielony na ten przed przczytaniem Sandmana i po. W związku z tym właśnie zwrotem w moim życiu i ciążką sytuacją w jakiej się znajduje, mam do Was pytanie. Co jeszcze Was w komiksie zajarało po przeczytanieu Sandmana? Bo w opór ciężko u mnie z tym i szukam i patrzę i może mi ktoś coś poradzi.

Podam listę tego co już za mną.
Lucyfer
Metabaroni
Technokapłani
Kaznodzieja
Cyann
Uniwersal War
Ekspedycja ta od Von Danikena
Salambo
Sędzia Anderson: Szambala
Batman: Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem?

Macie jakieś propozycje po których człowiek czuje się jakby przeczytał dobrą książkę? Coś bez oczywistości, coś co zachwyca, coś czego jeszcze nie widziałem? Czego nikt nie widział?
  • 13
Blame


@Banek5000: Z wymienionych: Sandman (i poboczne), Lucyfer to topowe doświadczenia. Bardzo spodobało mi się też UW i SALAMBO czekam na kolejne wydania UW2 i w sumie tylko na to. Najsłabiej odnalazłem CYANN, histria w sumie fajna ale opowiedziana jakoś tak bez głębi.

Propozycje powyżej na pewno sprawdzę. Meoebiusa już od dawna podchodzę. 100 naboi wygląda ok. America chyba nie, superbohaterzy to jednak nie ja.
@PosiadaczKonta:
z sf to polecę Wieczną Wojnę.
Miałeś do czynienia z Helboyem lub Ligą Niezwykłych Dżentelmenów? A może "Saga", "Baśnie"? Z takich nowości u nas to "Odrodzenie","Zabij albo zgiń", "Paper girls".
Mam też wrażenie, (choć sam nie czytałem wiec tu sugeruje się tym co ktoś inny napisał i tym co Tobie się podoba) że Potwór z Bagien może orbitować w twoich gustach.
@Banek5000: Wieczną wojnę okazuje się że czytałem, odświeżę mimo wszystko. Hellboy podobał mi się jak byłem level jakoś 32-35, ale tylko jako film (tak wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Liga jakoś mnie odstrasza

Sprawdzę kolejno

Baśnie
Zabij albo zgiń
Saga
Odrodzenie
Paper Girls

Dzięki za to