Wpis z mikrobloga

Zrobiłem eksperyment, ile jestem w stanie narysować w ciągu 8 godzin które spędziłbym w pracy.Zamówienie borewicza na kartce A3. Oczywiście inne zajęcia odciągnęły mnie na jakieś 2 godziny, ale jak na 6 godzin przy kartce jestem zadowolony. Rano miałem tylko szkic, więc na mnie tempo jest duże, co powiecie?
#rysunek #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #motoryzacja #polonez
#adlabrysunki - do obserwowania
kierowcakumbajna - Zrobiłem eksperyment, ile jestem w stanie narysować w ciągu 8 godz...

źródło: comment_dGL7dvVlNRnoB2RHW2ny0NQ8d19VNsgu.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NikczemnyJudasz: szybciej, ale frajda nie ta, do tego taki prezent ma coś w sobie
@name_is_shairf_411: będzie czerwony :-)
@PannaCedylia: dzięki, podstawa to promarkery, później wykańczanie derwentami, głównie artistic ale ogolnie mam wiele rodzajów i mieszam
@weglowy: rysunek na a3 robię za stówkę
@adasko_900: wybacz ale nie rozumiem? Pracuję normalnie, rysowanie to moje hobby do którego dokladam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMoRe: stówka
@Sugarovski: czy ja wiem talent, bardziej chyba cierpliwość, ale dziękuję
@einz: @peetee: panowie spokojnie, zgadzam się że wolno rysuje, będę chciał rysować bardziej dynamicznie, ale jestem samoukiem i uczę się na błędach ;-) za wszystkie wskazówki dziękuję, ale do studiów z architektury bym się nie załapał pewnie
@dyslexia: dziękuję, gdyby nie wstyd to pokazał bym moje początkowe rysunki, szału nie
  • Odpowiedz
zgadzam się że wolno rysuje, będę chciał rysować bardziej dynamicznie, ale jestem samoukiem i uczę się na błędach ;-) za wszystkie wskazówki dziękuję, ale do studiów z architektury bym się nie załapał pewnie


@kierowcakumbajna: to w takim razie jak na samouka to p------j sztos. I nie przejmuj się moim komentarzem. Jak na samouka to wcale nie jest wolno. Wolno by było dla osoby z mocno wprawioną ręką i o to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee: samouk, pierwsze 3 lata rysowałem w zeszycie, później na kartce a od jakichś 4 lat wrzucam do sieci i staram się byc coraz lepszym. Jeśli jaram się rysunkiem to chyba wychodzi lepiej :-D
  • Odpowiedz