Wpis z mikrobloga

Zrobiłem eksperyment, ile jestem w stanie narysować w ciągu 8 godzin które spędziłbym w pracy.Zamówienie borewicza na kartce A3. Oczywiście inne zajęcia odciągnęły mnie na jakieś 2 godziny, ale jak na 6 godzin przy kartce jestem zadowolony. Rano miałem tylko szkic, więc na mnie tempo jest duże, co powiecie?
#rysunek #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #motoryzacja #polonez
#adlabrysunki - do obserwowania
kierowcakumbajna - Zrobiłem eksperyment, ile jestem w stanie narysować w ciągu 8 godz...

źródło: comment_dGL7dvVlNRnoB2RHW2ny0NQ8d19VNsgu.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • 5
@peetee na takiej podstawie że byłem na studiach na których trzeba było zdać egzamin z rysunku żeby się dostać, miałem zajęcia z rysunku i malarstwa i wiem jak się rysuje i jak się maluje, zarysowałem nie jeden format 50x70 i jak widzę takie #!$%@? to mi się odechciewa dyskusji z typem co jątrzy a #!$%@? ma pojęcie
  • Odpowiedz
na takiej podstawie że byłem na studiach na których trzeba było zdać egzamin z rysunku, miałem zajęcia z rysunku i malarstwa i wiem jak się rysuje i jak się maluje, zarysowałem nie jeden format 50x70


@einz: a to widzisz, jesteśmy po dokładnie tej samej stronie

i jak widzę takie #!$%@? to mi się odechciewa dyskusji z typem co jątrzy a #!$%@? ma pojęcie


@einz: i zluzuj z tonu mój kolego,
  • Odpowiedz
  • 1
@peetee wciąż to gówno prawda weź #!$%@? ołówek do łapy i pokaż mi co narysujesz w trzy godziny. Mocno szkicowa i wrażeniowa architektura może powstanie w tym czasie cała ale ładna z daleka. A automotive kredkami to jest delikatnie coś innego gościu.
  • Odpowiedz
wciąż to gówno prawda weź #!$%@? ołówek do łapy i pokaż mi co narysujesz w trzy godziny


@einz: dzisiaj? Dzisiaj gówno narysuję. Kiedyś w sumie przez ten czas bym umiał pewnie całkiem sporo. Chociaż teraz to aż nawet mam ochotę spróbować.

Mocno szkicowa i wrażeniowa architektura może powstanie w tym czasie cała ale ładna z daleka. A automotive kredkami to jest delikatnie coś innego gościu.


@einz: no widzisz, nie zgadzam
  • Odpowiedz