Wpis z mikrobloga

@chlebek_ziemniaczki: Dobra, kupione. Dzięki za wrzucenie info o promocji. Za 149 zł aż głupio było mi ich nie wziąć, bo i tak niedługo musiałbym zmieniać obecne buty :) Nawet gdyby miały mi się zacząć przydawać za 10-15 treningów to w tej cenie i tak warto :D
@ProResHq: Rzecz w tym ze power perfecty to buty olimpijskie z podbiciem 0.75 cala, power lifty maja podbice 0.6 cala wiec sa bardziej elastyczne i praktyczne. Nie bralbym power perfectow jesli rzeczywiscie nie planowalbym zawodowo startowac w siadach. Ale dziekuje za polecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam Zanetka, chlebek.
@chlebek_ziemniaczki: Ja kupiłem dokładnie te ze zdjęcia na ostatniej promocji za niecałe 160, wcześniej ćwiczyłem w zwykłym obuwiu teraz nie wyobrażam sobie treningu bez nich. Zamówiłem rozmiar taki jak reszta obuwia początkowo lekko ciasnawe ale się rozbiły i jest ok.
@ponuraszafa: Mam Powerlifty 3 w rozmiarze 41EU 1/3 czyli 26cm, odpowiednik 41EU Nike. Nie wiem jak jest z innymi modelami ale pewnie rozmiarówka dokładnie taka sama. Pójdź do pierwszego lepszego sklepu, przymierz jakiś sztywny but czy innego trampka Adasia, dobierz rozmiar i kup lifterskie w takim samym.

Ogólnie to jeśli nie masz słabego albo średniego układu dźwigni do siadów, czyli NIE MASZ długich nóg, długiej kości udowej i spięć stawu skokowego
@CisowiankaGazowana: Mam kilka różnych par butów z Adasia i na każdej parze inny rozmiar, dlatego te rozmiarówki są bez sensu.
Mam długie nogi, ale to bardziej staw skokowy mnie ogranicza, dlatego chciałem spróbować w lifterach. Normalnie cisnę w zwykłych halówkach z Adidasa. Mają całkiem płaską podeszwę i się dosyć mocno dopasowane.