Wpis z mikrobloga

@xyz4321:
Gdyby Syrię, Jemen i Irak #!$%@?ła różnorodność kulturowa to ten komentarz twój miał by sens.

Ale nie ma.
Bo w/w kraje wychędożyły interwencje Jueseju i spółki. (no Syria dostała gangbang międzynarodowy, z Rosją i ISIS na ryj)
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: Syrie, Jemen zniszczyly wlasnie podzialy na Sziytow i Sunnitow. Syria Alawicki rzad wiekszosc obywateli sunnitow, Jemen to huti szyici i rzad marionetka sunnicka. W iranie mniejszosci sa zdecydowana mniejszoscia a nie wiekszoscia wiec to co mowie ma sens
  • Odpowiedz
@xyz4321 Syrię zniszczyli Amerykanie, Izrael, Saudowie, czyli wszelkie grupy masowo dostarczające dżihadystok sprzęt i forsę, udzielające pomocy medycznej, lub wprost wspierające militarnie. Wojna trwałaby wielokrotnie krócej i od paru lat nie byłby ani wojny, ani ISIS, które nie urosłoby aż tak bardzo w siłę.
W Jemenie też by wojny dawno nie było, gdyby nie Saudowie i wspierająca ich "koalicja", bo Huti elegancko załatwiliby sprawę.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Aha czyli przypadkiem Assad tuz przed rewolucja nie zwalnial masowo z wiezien radykalow ;) To co piszesz nie ma najmniejszego zwiazku z tym o czym ja pisalem. Chodzilo mi o monokulturowosc Iranu na tle multikulti panstw jak Syria, Jemen czy chocby Irak gdzie masz od cholery ludzi ktorzy nienawidza dyktature tego mordercy Assada lub ten marionetkowy rzad w Iraku
  • Odpowiedz
@xyz4321: no zwolnił ich trochę. To nie zmienia faktu, że cała rewolucja zostałaby zlikwidowana już całe lata temu, gdyby nie wsparcie z zagranicy dla dżihadystów. Tak więc "konflikt wewnętrzny" nie zniszczył Syrii, zniszczył ją atak z zewnątrz.

Irak gdzie masz od cholery ludzi ktorzy nienawidza dyktature tego mordercy Assada


No i co z tego, że im się Asad nie podoba (ciekawe, kogo w takim razie popierają) - Syria sobie z tego
  • Odpowiedz
Haha rewolucja zmiotlaby Assada gdyby nie interwencja 2 morderczych rezimow z rosji i iranu chyba zapominasz o tym ze ten bandzior Assad bez swoich panow zza wschodniej granicy jest nikim. No bo opozycja jest wspaniala ludzie z bylej FSA to prawdziwy patrioci i tolerancyjni ludzie.
  • Odpowiedz
@xyz4321: rewolucja dostałaby po dupie, gdyby nie potężne dostawy nowoczesnego uzbrojenia p-panc od USA, wsparcie w szkoleniach i dziesiątki tysięcy sztuk broni, które owa "rewolucja" otrzymała.

No bo opozycja jest wspaniala ludzie z bylej FSA to prawdziwy patrioci i tolerancyjni ludzie.


Ci martwi od gdzieś 2014 roku, czy ci, którzy wstąpili do organizacji takich jak HTS? :D
FSA obecnie jest zajęta rabowaniem kantonu Afrin i byciem najemnikami Erdogana. Taki ich obraz.
  • Odpowiedz
Ale Ty jestes zaslepiony niby Syria nie dostawala podobnej pomocy? Przeciez w SAA nie istnieje bez tych szyickich milicji Hezbollahu i innych najemniczych morderczych organizacji ;) Wojna sie jeszcze nie skonczyla samo SAA bez tych terrorystow z tych milicji vs HTS to easy wygrana HTS oni walcza dla celow i idei,a Te bandziory dla utrzymania swojego krwawego rezimku
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Jestes totalnie niereformowalny wszedzie tam gdzie pchaja swoje lapska szyici jest teraz wojna bo zydzi i saudowie sie bronia przed ta zaraza to Huti wystrzeliwuja rakiety na teren KSI, a nie Saudowie na Teheran. Brzydzi mnie twoja arogancja i aprobata dla tych mordercow
  • Odpowiedz
@xyz4321: oczywiście, że SAA zaczęła dostawać pomoc, nie było innej opcji, gdy stawiali czoła dźihadystom ściągniętym z całego świata pod pozorem "wprowadzenia demokracji", finansowanym i szkolonym przez wymienione przeze mnie kraje.
Szyickie bojówki to nie terroryści, ile dokonali zamachów terrorystycznych, mierny trollu?
Ilu zamachów terrorystycznych dokonali żołnierze Hezbollahu w Syrii?
Odpowiedź brzmi: 0, a za #!$%@? bzdur lecisz na #czarnolisto

HTS oni walcza dla celow i ide


O jaki ładny transfer
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Jestes swietnym manipulatorem i to wszystko jedyne merytoryczne bledy jakie mozesz mi wytknac to te zwiazane z pisownia. Za to widze, ze z Ciebie jest islamofob, antysemita i prawdofob ;) Hezbollah to sa terrorysci widze jak niewyedukowany jestes poczytaj sobie chocby na wikipedii ile atakow przeprowadzili na calym bliskim wschodzie to mordercy bez zasad tak jak reszta szyitow i rosjanie.BTW sam jestes trollem tyle ze SOWIECKIM ;)
  • Odpowiedz
@xyz4321 ładnie pajacu zignorowałeś wszystko co napisałem, skoro zwróciłeś tylko uwagę na moje nabijanie się z twojej pisowni. Ponawiam pytanie - wskaż mi jeden zamach terrorystyczny szyickich bojówek o Hezbollahu w Syrii, albo przeproś, zamknij mordę i usuń konto, mały dżihadysto.
Fajny ze mnie antysemita, po prostu przywołuję fakty, których nijak nie potrafisz ugryźç, ty terrorystyczny, żałosny ludziku.
  • Odpowiedz