Wpis z mikrobloga

@rz3zni4: Nie powiedziałeś ile możesz na transfery wydać. W poniedziałek był najlepszy dzień na zakupy, bo każdy #!$%@? po LW robi wyprzedaż, dzisiaj jest najgorszy dzień. W poniedziałek Salah był w oklicach 180 tyś, a dzisiaj chodzi po 195k. Dla mnie jeden z najlepszych LW/RW z la liga jest Dembele zwykły 82, nie mówiąć o jego 84 karcie. 5 gwiazdek słabszej nogi, wszystkie finezje wchodzą, szybszy. No i Varane na obronie
@Cojestpiec: na transfery 300k
Wlasnie zastanawialem sie nad IF dembele ale czytalem i zdania sa podzielone chociaz te 5 gwiazdek slabszej nogi wydaja sie zachecajace
No i ten mowisz ze Varane, chyba postaram sie go kupic
@rz3zni4: Dembele jest kozacki, ja żałuje, że nie mam go gdzie wcisnąć, żeby mieć zgranie. W tej grze z przodu liczy się, żeby zawodnicy mieli chociaż 4 słabszej nogi. Niestety, ale finezyjne są OP i trzeba korzystać z zawodników, którzy mogą strzelać z lewej i prawej nogi z każdej pozycji. Dembele dla mnie takim graczem był. Teraz gram hybrydę EPL i Serie A, ale miesiąc gry spędziłem z la ligą, bo
Kupilem Dembele i Varana i zaraz bedzie test.
No wlasnie te finezyjne mnie wkurzaja mega i jakos nawet nie umiem tego wykorzystywac, ale jak byla okazja to wlasnie Coutinho nawalał i daleko obok bramki.
A Godin sie spisywał solidnie i mam nadzieje, ze Varane da jeszcze wiecej spokoju.
Dzieki za pomoc :)