Wpis z mikrobloga

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw #j---c
Mariusz656 - Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie...

źródło: comment_kt3Sc13vX1YBEjaVVoWsqf46YdCfGcGL.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mariusz656 w tym roku piszę maturę, cierpię aktualnie na brak komputera i brak budżetu na naprawę/kolejny ( ͡° ʖ̯ ͡°) pomóż Mirabelce bo można zwariować bez żadnego sprzętu żeby chociaż w coś fajnego pograć a co do gier to obowiązkowo Zelda, Mario i jakieś jrpg
  • Odpowiedz
@Mariusz656 od kiedy zobaczyłem gameplay Zeldy to wiedziałem, że chcę w to zagrać. Niestety posiadając PS nie stać mnie na zakup kolejnej konsoli tyko dla jednej gry ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może w końcu uda mi się zagrać.. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak mi dasz to po skończeniu zrobię #rozdajo i puszczę zestaw dalej w obieg na Mirko.
  • Odpowiedz
miraski plusujcie proszę

@Mariusz656: Maże o tej konsoli ,a z mojego małego kieszonkowego nie uzbieram.rodzice mi jej nie kupią bo nie lubią gier.proszę to by mi sprawiło dużo radość ().uwielbiam gry logiczne i platformowe.doceniam złożoność poziomów i ich wielkość.mam 14 lat nazywam sie Kacper.Gram na moim starym komputerze gt 630 8gb ram i q8300
dysk 250gb .
  • Odpowiedz
  • 0
@Mariusz656 jak już mówiłam Zelda, nowe Mario, Xenoblade, może w międzyczasie Skyrim bo mogłabym w to grać w kółko i chcę na pewno zobaczyć jak wyglądają nowe pokemony. A co do matury to przecież nie można uczyć się 24/7 więc jest czas na to, i na to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz656: jakbym wygrał to bym chyba jajko zniósł (ʘʘ) teraz gram na kilkuletnim pc, kończę szkole średnią więc to idealny moment żeby wciągnąć się w zelde czy Mario i nie zdać matury.
  • Odpowiedz
@Mariusz656: Chciałbym dostać te konsolę ponieważ dawno nie wkręciłem się tak na serio w żadną gierkę. Długi czas rozważałem zakup właśnie switcha właśnie ze względu Zelde. Gra zebrała dobre recenzję i podchodzi inaczej do różnych kwestii (no. uzbrojenia). Fajnie by było tak spróbować zagrać w grę a w razie zwodu oddać to dobre innemu mireczkowi. Wiem, że to co napisałem nie wygra ale próbuję w Eurojacka nie wygram to może
  • Odpowiedz