Wpis z mikrobloga

Przejście z Inżynierii chemicznej na Mechanike i budowe maszyn specjalizacja aparatura chemiczna na magistra to samobójstwo, czy czysta formalność. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak się widzi wgl studiowanie innej magisterki niż inżynierki. Ludzie umierają, czy po prostu trza coś więcej spojrzeć i da się życ.
#studbaza #pwr #inzynieria #chemia
  • 26
  • Odpowiedz
@bm92: @sisisa: Czytałam program. Jedyne czego się boje to automatyka i robotyka. Niby miałam podobny przedmiot, ale za chiny go nie pamiętam, nie rozumiałam, a miałam 4,5 bo potrafiłam rozwiązywać zadania. xD
A tak to samo projektowanie miałam i nawet dużo. Wydają mi się bardzo podobne te studia, tylko, że u mnie projektowanie wygląda tak: masz wartości początkowe i jakie masz osiągnąć, policz jakie wymiary i inne parametry muszą być.
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: Jeżeli mówisz o tej automatyce i robotyce na pierwszym semestrze magisterki to luz, bardzo w porządku prowadzący go prowadzą, zaliczenie jest proste. W zeszłym roku większość na tym kierunku była właśnie z chemicznego i sobie radzili.
  • Odpowiedz
@karrelo: O właśnie o tym. A to spoko, nie martwię się.
A nie wiesz przypadkiem jak to wyglądało z punktami tam? Niby próg aby się dostać 35 ostatnio, ale nie wiem jak to wyglądało z specjalizacjami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sisisa: Mechaniczny nawet nie przyjmuje na magistra po moim kierunku. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owoc_w_kreplu: mój kumpel poszedł na to po technologii chemicznej na w3 i sobie chwali. A na TCh jest jeszcze mniej projektowania niż na ICh, robił sobie tylko wcześniej kursy z jakiegoś CADa 3D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owoc_w_kreplu: chyba z przyjęciami nie było problemu z tego powodu, że nie było wielu chętnych. Robili listę wszystkich zainteresowanych z w3 żeby im tę specjalizację uruchomili.
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu ale wiesz, różnice programowe bardzo zależą od tego co studiowałeś. Chyba nie wypisują że np. po inż z chemii trzeba dodatkowo zaliczyć przedmiot A, a po inż z informatyki przedmiot B. No chyba że tak zrobili, to jestem pod wrażeniem uczelni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz