Wpis z mikrobloga

mircy, szukam jakiegoś mega wciągającego serialu od którego nie da się oderwać, polećcie coś pls

oglądane m.in. la casa de papel, breaking bad, the 100, blindspot, mindhunter, agents of shield, orange is the new black

#seriale
  • 32
@into: Napewno pozycja "Dom z papieru" na netflixie. Też jestem wybredny co do seriali i często nawet nie obejrzę jednego sezonu, ale ten naprawdę mnie wciągnął.
@Volki: 2 sezony przetrwałem tylko dlatego, że na drugim ekranie leciał stream magicala i nie musiałem bez przerwy patrzeć na ten usypiający twór
@Volki: XD tak bardzo liczyłem na taki komentarz wybitnie ynteligentnego fana niekonwencjonalnych seriali, w których nikt nie wie o co chodzi
@into A czy ja napisałem, że to jakieś wybitne arcydzieło dla ambitnych i inteligentnych ludzi? Nie, to twój analfabetyzm (ty zacząłeś od "ynteligentnego fana niekonwencjonalnych seriali") sprawia, że nie rozumiesz tekstu czytanego.
Napisałem jedynie, że rozumiem skąd twoja reakcja, bo po prostu wolisz inny rodzaj seriali.
@into: Ja polecam tak: LOST, Shield, Sons Of Anarchy, Mayans, Elementary, Sherlock, Cobra Kai, Gra o tron, Last Kingdom, Firefly, True Detective S1, Prison Break, Friends, Married with Children, House of Cards S1-2, Spartacus, Rzym, Westworld, Banshee, Dexter, Battlestar Galactica, 6 feet under, Oz, Mad Men, CSI Las Vegas, Ozark, The Good Wife, Billions, Bosh, Person of Interest, 24, Homeland S1, Black Sails, Californication, Manhunt: Unabomber, Jack Ryan, Sneaky Pete, Altered