Wpis z mikrobloga

@Moderacja @m__b: Podobno nie oceniacie prawdziwości znalezisk. Cytuję:

Moderatorzy nie oceniają czy informacja jest prawdziwa z merytorycznego punktu widzenia - do tego służy opcja zakopywania.


Od kilku dni wiszą zgłoszenia a wy szybciutko usuwacie znalezisko, bo jest o Izraelu? Co to za cenzura?

Niech już wejdzie te ACTA2 to przynajmniej usankcjonuje to, co wyprawia wykopowa moderacja.

P.S. W którym miejscu regulamin wspomina o informacjach nieprawdziwych?

#wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #cenzura #4konserwy #neuropa
L3stko - @Moderacja @m__b: Podobno nie oceniacie prawdziwości znalezisk. Cytuję:

 M...

źródło: comment_BGjbMV4EHjdPlIJKjFFZlxUxzZZOSDWN.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yuim: wykpki to nie dziennikarze, znaleziska nie muszą miec prasowego tytułu i opisu alla lid.
fejki to wtedy jak to co jest w znalezisku w ogole nie miało miejsca jak jakies bzdety z urban legends.
  • Odpowiedz
@yuim: uważasz, że Kalengi powinien dostać bana? Bo widzę, że średnio ci to przeszkadzało, nawet plusowałeś wpis gdzie przyznaje się, że celowo wrzucił fake newsa.
  • Odpowiedz
@mrbarry: od tego fejka.. nastepnego dnia strcili. ciekawe czy im umowe cofneli czy abonament sie skonczył

a wyjasnienie mirka ze to był fejk co jest w tym artykule wisiało tam 2 dni.
i by pewnie nie spadlo jakbym nie wołal elity białych nicków, bo po moim wpisie godzinka i spadlo.
  • Odpowiedz
@merciless85 Dodałem ten wpis jako powiązane do jego znaleziska "Zgłosicie kalergi za celowe dodawanie informacji nieprawdziwych" i w komentarzu tez prosilem ludzi by go zgłosili, by dostał bana i żeby odpoczął od wykopu.
  • Odpowiedz
@mrbarry @Arcyksienciuniu @L3stko @Burbazur

Ale nie takie kwiatki się działy na tym portalu, podczas afery euroweek, (ja mialem wtedy bana i nie mogłem nikogo o tym poinformować) clerafi dostał bana, a był jednym z nielicznych którzy bronili euroweek. Dostał bana na 6 dni, 15 minut później go odbanowali, ktos zrobił o tym wpis. Było 7 plusów i moderacja ręcznie wyczyściła plusy przy tym wpisie
https://www.wykop.pl/wpis/37434623
H.....s - @mrbarry @Arcyksienciuniu @L3stko @Burbazur

Ale nie takie kwiatki się dzia...

źródło: comment_k2oIbp71TQzVq6oAqYcYSvoUbWcLTyr2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz