Wpis z mikrobloga

Test HyperX Cloud MIX – jedne słuchawki by wszystkimi rządzić
Producenci sprzętu dla graczy zdają się stawiać coraz bardziej nie tylko na liczne dodatki, ale również wygodę użytkowania. W przypadku słuchawek wielu konsumentów ceni sobie brak plątaniny kabli. HyperX posłuchał głosu ludu i zaprezentował przewodowo-bezprzewodowy model Cloud MIX. My zaś sprawdzamy czy warte jest on aż 849 złotych.

Pełną specyfikację, ich testy oraz szeroki opis znajdziecie tutaj:
https://www.purepc.pl/minirecenzje/hyperx_cloud_mix_jedne_sluchawki_by_wszystkimi_rzadzic

A jak ktoś woli TL;DR to zacytujemy naszego audio-voodoo-speca:

Z HyperX Cloud MIX korzystało mi się fantastycznie i ani przez chwilę nie czułem by był to produkt w jakikolwiek sposób wybrakowany, a drobne bolączki rekompensowała mi ich szalenie wysoka uniwersalność. To bardzo udany produkt, który zasłużył na rekomendację.


#purepc #pcmasterrace #komputery #technologia #audio
PurePCpl - Test HyperX Cloud MIX – jedne słuchawki by wszystkimi rządzić
Producenci ...

źródło: comment_P4YmBXVzWOpQs4TuudEP2FgSdrEGfbRI.jpg

Pobierz
  • 4
@PurePC_pl:

My zaś sprawdzamy czy warte są aż 849 złotych.


Nie są, /thread.
...A na pewno nie z punktu widzenia audio. Ostatnio stowarzyszenie audiotechników amerykańskich opublikowało wyniki, że różnice w "jakości" audio między słuchawkami kosztującymi więcej, niż 25 usd są znikome i cena w żaden sposób z tą jakością nie koreluje.
@supra107: Prawda, niestety to największa bolączka tych słuchawek. O ile za uniwersalność słuchawek (jedna para, zamiast dwóch oddzielnych do gry + do muzyki i filmów) można dopłacić, to czy aż tyle? Raczej nie w Polsce, gdy dwie wspomniane pary z sensowną jakością dźwięku wyjdą odczuwalnie taniej. Zwłaszcza, że co tu dużo ukrywać - przeciętny gracz wcale nie ma dobrego źródła do napędzenia swojego zestawu audio.