Wpis z mikrobloga

Gadałem z redaktorem Topczewskim znanym jako Fiodorczuk. Mówi, że pieniądze z tipdonejszyn właśnie wpadły na ich konto, Konon dostał hajs i odpalił dwie stówy Marcinowi na zgodę. Chłopaki mają zrobić jutro lajta o 17, na którym oficjalnie ogłoszą założenie konta na Patronite. Niemiecki/Niewiński z kolei dalej blokuje oficjalny kanał Konona, bo zmienił hasło i ponoć wypłacił z tamtąd łącznie koło 3 tysięcy (reklamy + donejty). Konon się #!$%@?ł i poszedł z donosem na policję.
#kononowicz #suchodolski
Pobierz
źródło: comment_kHWxYhEvIjBZPUBTM0L8I4gMOOvLu0fe.jpg
  • 21
@Docent_nauk: Niemiecki/Niewiński ma hasło do konta Konona na jutubie i swój numer telefonu ustawił jako numer uwierzytelniający. Krótko mówiąc on kontroluje cały przepływ kasy na koncie Krzyśka i w każdej chwili może przekierować przelewy na swoje konto z czego zresztą korzysta. Poszedł wałek na 3 tysiące. Konon #!$%@? poszedł na policję, ale raczej nic ne ugra. W końcu formalnie konto należy do Niemieckiego.
@sw-walenty: wyliczył to sam Fiodorczuk, któremu Konon pozwolił dziś wejść na konto. Ostatni miesiąc to 260 dolarów przychodu czyli koło 980 złotych. Krzysiek z tego dostał tylko 250 zł a resztę zagarnął Niemiecki/Niewiński.
@sw-walenty: Ja się nie znam bo mam mały kanał z przeróbkami bez monetyzacji. Patrzę tylko po Kopyrze i Maciaszku to co pokazywali na analitycsie zgadzało się z tym co Socialblade pokazuje jako najniższa stawka. Wbrew pozorom co nam się wydaje to kanał Majora i Krzyśka to nie są takie popierdółki, oni wyciągają regularnie po 1,5mln wyświetleń miesięcznie. Trafiłem też kiedyś na blog jakieś typa co siedzi w agencjach jutubowych i on
ale że Niemiecki zaczął okradać tak na chama Konona? Kilka miesięcy temu major na filmach mówił o sumach, które dostaje Konon z kanału co miesiąc, raz to było 800, drugi raz była mowa o 1000 zł. A teraz nagle Niemiecki miałby okradać Konona? Coś czuję tu intrygę Fiodorczuka, który rozsiewa dezinformację. Czekam na wiarygodne info o tej aferze finansowej.