Wpis z mikrobloga

Obecnie na rynku nie ma żadnego dobrego #mmorpg to nie jest tak że ludzie nie chcą grać w tego typu gry, tylko wychodzi takie g---o jak np Bless i zaraz umiera.

Wystarczy zobaczyć że taki #worldofwarcraft po tylu latach z tak starym silnikiem jest wciąż w EU i NA nr 1. Gralem troche w wowa i jest słaby, nie oszukujemy się ta gra skończyła się na Woltk. Jeszcze Cata był w miarek dobry.

Wychodzi nowa gra jest bardzo duże zainteresowanie ale po chwili traci 70% graczy przez to jak jest prowadzona, buggi czy p2w.

Za ten gatunek musi się wsiąść porządna firma która da w końcu coś czego fani oczekują a nie takie gowno które co chwilę wychodzi i zaraz umiera.

#gry
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SWIAT_ZZA_KRAT_NIE_TAKI_KOLOROWY: w ogóle co ty pierniczysz typie.
Sam grałem do niedawna w mmorpg i też w #worldofwarcraft
Gatunek MMORPG wymiera:
- popatrz sobie na liczby: co z tego że wow jest w topce graczy online ? Jak jeszcze z 7 lat temu w wowa grało prawie 3 x więcej ludzi.
- produkcja gier MMORPG nie jest opłacalna, dlatego że już nie ma potencjalnych klientów - mogę się o głowę założyć, że 80% graczy MMORPG to tacy ludzie jak ja, którzy za dzieciaka grali w te gatunki i po prostu przywykli. Raczej przyrost graczy "nowych" którzy nigdy nie grali w mmo jest znikomy - tacy wybierają pubg / lol / fortnite itp.
- Większość tych graczy co podałem wyżej, po prostu niema już tyle czasu co dawniej - bo są dorośli inne obowiązki. Żaden normalny dorosły niema czasu farmić np. 5h codziennie jakiś item - jak się to
  • Odpowiedz