Wpis z mikrobloga

Czytam w ostatnich godzinach te dziesiątki nienawistnych postów wobec Owsiaka na Wykopie i oczom nie wierzę. Człowiek, który powiedział prawdę, że od 3 lat TV publiczna prowadzi wobec niego i WOSPu regularną propagandę nienawiści, gdzie jest oskarżany o najgorsze rzeczy, począwszy od marnotrawienia pieniędzy ze składek i ich defraudację, niejasne powiązania po demoralizację młodzieży, jest za to bezpardonowo atakowany i krytykowany niczym za najgorszego rodzaju morderstwo.

Nawet 1/1000 takiego oburzenia nie widziałem gdy nie jaki Jarosław Kaczyński oskarżał z mównicy opozycję o morderstwo brata, gdy jego partia grała katastrofą Śmoleńską, wykopując trupy ludzi, którzy tam zginęli bez zgody rodzin i która podczas obchodów tzw. miesięcznic wprowadziła przemysł pogardy wobec wszystkich tych, którzy nie uważali tragedii w Smoleńsku za zamach. Ludzie, macie wy jakąkolwiek miarę dla obu tych zdarzeń czy już całkowicie wam rozumy poodbierało?
#wosp #neuropa #adamowicz #owsiak #zamach #bekazpodludzi #polska
chanelzeg - Czytam w ostatnich godzinach te dziesiątki nienawistnych postów wobec Ows...

źródło: comment_HvBfTnA2qXoTLOKldbYHKwY4frcPRaYe.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Albo namawia się do jednoczenia i usuwania podziałów, albo opowiada się po jednej ze stron podziałów. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka, a to właśnie próbował od dłuższego czasu robić Owsiak. Bardzo mi przykro, że nie potrafił pozostać apolityczny i mam nadzieję, że nowa twarz WOŚP będzie w stanie to zrobić.

Przypominam, że czarny PR przeciwko WOŚP nie wziął się z widzimisię Kaczyńskiego. Gdyby była to akcja charytatywna prowadzona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hound: zaczelo sie od bólu dupy konserw i niektorych katoli o 'robta co chceta' i woodstock. Potem zaczeli przeciwstawiac Caritas wobec WOSP.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Gówno prawda, zaczęło się od politykowania Owsiaka już dawno temu. Gość nigdy nie był w stanie zachowywać swoich poglądów politycznych dla siebie, co pokazał szczególnie w przeciągu ostatnich 24h, dwukrotnie dzieląc się skandalicznymi, politycznymi wypowiedziami nie na miejscu.
  • Odpowiedz
Gdyby była to akcja charytatywna prowadzona szczerze apolitycznie, to nie byłoby żadnego problemu


@Hound: Apolitycznie tzn. jak? Ja przyznawać rację PiSowi, który go oblewa gównem i grozi urzednikom państwowym zwolnieniem za uczestniczenie w akcji?
  • Odpowiedz
od marnotrawienia pieniędzy ze składek i ich defraudację


@chanelzeg: Nawet w dzisiejszych wiadomościach tedzbany z @tvp_info i zaprzyjaźnionych redakcji poinformowały, że w zeszłym roku zebrano tam jakieś 100mln, z czego do tej pory ponad 80mln przeznaczono na pomoc (w domyśle nie całą kwotę). Gdzie te brakujące koszty to najzwyczajniej np. koszty organizacji światełka do nieba itp.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: wośp to świetna inicjatywa, ale czy naprawde nie widzisz tej hipokryzji Owsiaka? jako lider niestety (albo stety?) mówi w imieniu całej organizacji, nie ma już miejsca wtedy na jakieś osobiste opinie i wywody - patrz Trump mowiacy ze globalne ocieplenie nie istnieje, jak powie to jakis mirek z wykopu no to beka mozna sie posmiac, ale jak ktos nieco wyzej no to juz jednak cos tam tym swoim glosem reprezentuje.
  • Odpowiedz
od 3 lat TV publiczna prowadzi wobec niego i WOSPu regularną propagandę nienawiści


@chanelzeg: koleś opowiadał się za jedną opcją polityczną to go przeciwna odcięła od tv rządowej. Jakby się nie mieszał w politykę tylko zajmował się fundacją to by się do niego nie przywalali i nie mieszali z gównem, nie wiem czy zauważyłeś ale tym jest polityka od czasów LK.

Dostawało mu się także za woodstock,który prawie od początku był
  • Odpowiedz