Wpis z mikrobloga

  • 66
Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #niebieskiepaski ?

Ja zacznę:

1. Niezadbane paznokcie i owłosienie (i cała reszta wymyślnego gówna, do kosmetyczki by taki poszedł nie tylko umorusane łapy i włochaty jak małpa:/ )
2. Farbowane włosy (żadna farba nie może oddać naturalnego koloru i blasku, poza tym odrosty Długie włosy? No way! Eww Pewnie jakiś brudas i kuc)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne. Pewnie ma kuratora)
4. Nadwaga (Jednym z głównych zasobów mezczyzny jest wygląd, zaraz po benizie i portfelu, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Ciuchy z podstawowki (Adidasy, plecaki ciągle te same spodnie. Proszę was.)
6. Niski wzrost/Mały Benek. Co tu tłumaczyć "maly ale wariat" (wielkość się nie liczy!! Znacie to xD)
7. Niskie zarobki (25 lat i bez mieszkania i auta?)

Jakie są wasze propozycje?

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie #pdk
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowynoob: spoko sama bym sie utrzymała ;) generalnie moje podejście bierze sie tez z przeszłości moich rodziców. Mama i Tata maja oboje bardzo dobry zawód (inżynier budownictwa) Mama zaczęła zarabiac lepiej od Ojca i mu siadło na honorze. Kazał jej rzucić prace, potem sie rozwiedli. Dlatego wolałabym, zeby facet zarabiał więcej, chociaz trochę ;D
  • Odpowiedz
@Doomino: To nie zmienia tego że zarobki partnera nie są zbytnio twoją sprawą jeśli na wszystko mu starcza. Kim w ogólne jesteś żeby stawiać jakieś poprzeczki finansowe, wtf w ogóle xD Jesteś z facetem, czy jego pieniędzmi ?:P
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: Zarobki przekładają sie na zaradność, a to jest minimum wymagań jakie sie stawia mężczyznie :D jak ja w ogóle śmiem cos wymagać XD lepiej założę rodzine z przegrywem z gownopraca i bez ambicji lol. Boli, że niektórzy mogą mieć wymagania i przebierać, a inni zakładają konta na tinder ze zdjęciem chada, zeby moc pogadać z jakakolwiek loszka :)
  • Odpowiedz
@Doomino: Nic mnie nie boli, po prostu masz prymitywne podejście i prymitywnie oceniasz ludzi. Sam rzuciłem 2x lepiej płatną pracę bo nienawidziłem być korposzczurem. Nie uważam że jestem teraz mniej zaradny zarabiając mniej. Jestem o wiele szczęśliwszy.
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: No i super to znajdź sobie kobietę, która lubi skromne życie, przecież nie musisz szukać kobiety takiej ja. Masz inny charakter i czego innego wymagasz od życia, wiec cieżko żebyśmy sie zgodzili. My wracając z UK mieliśmy na tyle oszczędności, że moglibyśmy sobie dłużej poodpoczywać, ale nie wyobrażaliśmy sobie brać z budżetu zamiast go dalej nabudowywać.
  • Odpowiedz
@Kate123: Moja propozycja jest następująca


Na marginesie: jak mnie śmieszy w ogólności ból o tą kasę, bo już trudno, że nie o miłość chodzi.
Załóżmy, że jest typek, co studiuje jakiś dobry kierunek. Ale nie pracuje, bo nie musi i uczy się na dobrego fachowca.Teraz jest nikim i nieudacznikiem.
Ten sam typek za 2 lata ma mgr inż. i pracuje w dobrym korpo/fabryce za np. średnią krajową albo w Reichu za naszą minimalną, ale
  • Odpowiedz
@Kate123:
1. Kiedy mówi o "feministkach" używając tego słowa jako obelgę, od razu widzę z czym mamy do czynienia
2. Brudne paznokcie
3. Zbyt krótko ścięty
4. Gruby
5. Nie umie gotować ani prasować
  • Odpowiedz