Wpis z mikrobloga

  • 66
Jakie są wasze tzw. "red flagi" (niepokojące sygnały, coś co was odrzuca) podczas poznawania #niebieskiepaski ?

Ja zacznę:

1. Niezadbane paznokcie i owłosienie (i cała reszta wymyślnego gówna, do kosmetyczki by taki poszedł nie tylko umorusane łapy i włochaty jak małpa:/ )
2. Farbowane włosy (żadna farba nie może oddać naturalnego koloru i blasku, poza tym odrosty Długie włosy? No way! Eww Pewnie jakiś brudas i kuc)
3. Tatuaże ( Nawet jak jest nieźle zrobiony, to po roku pewnie zgubi kolory. Poza tym to dziwne. Pewnie ma kuratora)
4. Nadwaga (Jednym z głównych zasobów mezczyzny jest wygląd, zaraz po benizie i portfelu, więc jak nie potrafisz powstrzymać się od żarcia, to jak to świadczy o tobie, hę?)
5. Ciuchy z podstawowki (Adidasy, plecaki ciągle te same spodnie. Proszę was.)
6. Niski wzrost/Mały Benek. Co tu tłumaczyć "maly ale wariat" (wielkość się nie liczy!! Znacie to xD)
7. Niskie zarobki (25 lat i bez mieszkania i auta?)

Jakie są wasze propozycje?

#niebieskiepaski #zwiazki #tinder #pytanie #pdk
  • 98
  • Odpowiedz
@Kate123: ale wiesz, że red flagi dotyczą pierwszego wrażenia to jak oceniasz długość benka przy pierwszym spotkaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szlauf alert flag ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
brak poczucia odpowiedzialności za własne czyny (gdybyś zaszla w ciążę to dałbym ci na aborcję)


@norepinefryna: imo to jest poczucie odpowiedzialności.. przeciwieństwem byłoby #!$%@? do meksyku bez pożegnania..
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nie mówię, że to idealne rozwiązanie, ale na pewno lepsze niż zniknięcie bez śladu. wiadomo że większa odpowiedzialność spada po pojawieniu się dziecka, ale tutaj przynajmniej faceta coś ta sytuacja obchodzi
  • Odpowiedz
@Kate123:
1. Zaniedbane zęby nie ma nic bardziej obrzydliwego.
2. Wiadomka
3. Tatuaże akurat są świetne
4. Sami z nadwaga albo niedowaga. Tak cieżko dzisiaj o dobrze zbudowanego mężczyznę
5. Ta sama kurtka piąta zimę XD
6. Wiadomeczka facet poniżej 180cm i 18cm to nie facet :D
7. Zgadzam się. Jakby mój facet zarabiał mniej ode mnie, albo w ogóle miał problem z utrzymaniem pracy to by dostał kopa w dupę
  • Odpowiedz
@Kate123: nie oddam, szczęściara ze mnie :D jeszcze dodam, że lubi sprzątać i je moje wege żarcie i chwali, chociaż sam jest mięsożerny i pewnie mu wcale nie smakuje :D
  • Odpowiedz
@Kate123 kurde, mam tatuaże i lubię posmieszkować, to już jestem przegrywa ;/

A różowe uważają, że ile przynajmniej facet powinien zarabiać? Może mnie czekać kiedyś zmiana i tak chciałbym się upewnić czy będę potem walil Niemca po kasku do końca życia, czy może mnie jakaś przygarnie
  • Odpowiedz