Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki piszę w imieniu mojej przyjaciółki, wiem jak często #csiwykop pomógł w takich sprawach, bardzo proszę o pomoc

"Wczoraj (13.01) o godzinie 2:45 w nocy skradziono nam na ul. Bławatnej w Kiełczowie nowe audi A5 (kolor czerwony - matador) Rej. OP5019J, nr VIN: WAUZZZF51JA038303

Auto z Kiełczowa wyjechało na lawecie, godzine pozniej zostało dopięte od systemu my audi, a o 4:10 było juz widziane jadące jak wariat na rondzie lotników polskich na psim polu w stronę zakrzowa.

Jeżeli ktoś widział to auto lub zauważy je na jakimś parkingu bardzo prosimy o informacje! trzeba ich dorwać a w grupie siła"

#wroclaw #auto #j-----------i
pikasis - Mireczki i Mirabelki piszę w imieniu mojej przyjaciółki, wiem jak często #c...

źródło: comment_qQ6hvFmTkdGwRVnhEW4i3I3yfxozGb1x.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim zabezpieczeniem przed złodziejami jest jazda Golfem 3 albo innym tanim wozidłem :P Prędzej ktoś mi wrzuci 10zł przez dziurę w progach na nowe auto niż auto ukradnie :p
  • Odpowiedz
2. Odcięcie pompy paliwa sms.


@airflame: i załóżmy że widzisz na gps że ktoś jedzie twoim autem .. możesz zdalnie to zrobić i mu auto stanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fajne by było. Muszę o tym pomyśleć
  • Odpowiedz
@diogene: to już byłoby dobre, lecz trochę nieciekawie w razie kradzieży/zgubienia smartfona. nie pojedziesz autem. poza tym jak widzisz kradną często na lawetach, wtedy im nie przeszkadza żadne zabezpieczenie.
odpalanie airbag byłoby dobre bo tracą w tym momencie deskę rozdzielczą i kierownicę, które są najbardziej chodliwe. powypadkowe się naprawia w tym środowisku z części kradzionych.
  • Odpowiedz
może to przypadek "mafii salonowej". Któryś z pracowników podał kolegom informację kiedy i gdzie auto zostanie dostarczone.
  • Odpowiedz
@airflame: ja mam Omega CAN Ultra + syrena. Dodatkowy mały dongle przy kluczyku. Sygnał z niego rozbraja autoalarm + odblokowuje komputer & CAN. Zasięg około 60cm (2.8GHz a nie 433MHz jak w keyless) więc nie idzie przedłożyć sygnału plus jak się nie mylę transmisja leci w obie strony. Mogą przedłużyć sygnał ale tylko drzwi otworzą, syrena się odpali a do kompa nie dołożą kluczyka bo zablokowany. Nie słyszałem jeszcze historii
  • Odpowiedz
Na ulicy same niskie zabudowy, w garażu miejsca zabrakło czy stał na podjeździe żeby somsiada ch.. strzelił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz