Wpis z mikrobloga

1. Media prorządowe cisną Adamowicza, że oszust, złodziej, krętacz, ogólnie przez rok kampania pomówień.
2. Te same media i politycy cisną od trzech lat na WOŚP i Owsiaka, że szuja, złodziej, manipulant, że kradnie, nikt nie może nic udowodnić, ale to tym bardziej potwierdza, że to śmieć i się po prostu dobrze kryje (no bo jak może nie kraść no?! Bądźmy poważni)
3. Świr z nożem wbiega na scenę i dźga Adamowicza, krzyczy polityczne teksty.
4. Owsiak w emocjach nawiązuje do tego, że ostatnie 3 lata trwa nakręcanie na siebie społeczeństwa i rzucanie gównem w każdego, kto nie z nami, i że może #!$%@? warto z tym skończyć.
5. O TY #!$%@?, SZUJO, GRANDA, JAK TAK MÓGŁ POWIEDZIEĆ, JUŻ ROBI Z TEGO WYRACHOWANĄ POLITYCZNĄ WOJENKĘ ŚMIEĆ, #nieszanujo
6. ???
7. Brak profitu, wszystko wina Owsiaka, pora na CSa.

To, że można teraz wyciągać co chwila komentarze z internetów, gdzie ludzie sobie nawzajem życzą śmierci, z obu stron barykady, to dobry przykład czym się kończy takie polaryzowanie społeczeństwa.

#wosp #wosp2019 #gdansk #adamowicz #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
@Rivo: Mało tego, z mediów i od polityków słyszy, że wymiar sprawiedliwości, który wsadził go do więzienia, to komunisci, nadzwyczajna kasta i SEDZIOWIE NA TELEFON PO. Dlaczego ktoś nie zrównoważony miał w to nie uwierzyć?
  • Odpowiedz
@Rivo: owsiak sam sie wystawia robiac z tego polityczna szopke, psychol zrobil to co zrobil z osobistych pobudek, pewnie planowal to juz w wiezieniu, taka zemste w przyszlosci
  • Odpowiedz
dobry przykład czym się kończy takie polaryzowanie społeczeństwa


@Rivo: Jestem złym człowiekiem, jeśli uważam, że takie wydarzenia są jedynym sposobem, by tę polaryzację zatrzymać?

Nie, nie chodzi mi o to, że wszyscy chwycą się za ręce i zaśpiewają Barkę w akcie solidarności.
Po prostu, gdy główni twórcy tej polaryzacji zaczną odczuwać negatywne skutki na własnej skórze, jest szansa, że przestaną szczuć ludzi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercyIncluded: dziel i rządz. Ta polaryzacja jest, była i zawsze będzie. To jest w polskiej naturze. Ważne, że inni mają gorzej, to sporej części narodu wystarcza. A rządzący się zwyczajnie zabezpieczą na przyszłość.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded chyba za późno już na takie takie zmiany. 3 lata jest naparzanka, która przyniosła taki efekt jak widać. Mam raczej przeczucie za ta sytuacja tylko pogłębi różnice. W TV wczoraj wszyscy smutni mówili jednym głosem. Ale to chyba tylko chwilowe. Obym się mylił
  • Odpowiedz
  • 1
@Rivo z tymi 3 latami to chyba przesadzil, bo to samo mowili po wydarzeniach w Łodzi niezrownoważony wtargnał do biura poselskiego, a od tamtej pory przecież nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercyIncluded: Nie złym, tylko delikatnie mówiąc nierozsądnym. Masowy napływ takich incydentów jedynie spowodowałby zamknięcie się elit w jeszcze większej bańce i
zwiększeniem ich bezpieczeństwa kosztem naszych praw czy wolności. I kosztem naszych pieniędzy, bo ochrona każdego czynnego polityka pochłonęłaby krocie.
A polaryzacja byłaby jeszcze bardziej skrajna niż jest teraz, jeżeli dochodziłoby do częstych aktów przemocy.
  • Odpowiedz
3 lata jest naparzanka


@wcudzymslowiu: Nie, naparzanka zaczęła się dużo wcześniej, po prostu od 3 lat PiS ma narzędzia i nawet nie próbuje się z niczym kryć. Pragnę zauważyć, że to nie oni zaczęli medialne wojenki - za słabi na to byli. Ale szybko nadrobili.

tylko delikatnie mówiąc
  • Odpowiedz
@insu: Zapomniałem zawołać Cię wyżej. Ale wydaje się, że faktycznie masz rację, już ktoś wrzucił coś takiego:
https://www.wykop.pl/link/4746035/zamachy-na-politykow-jako-strategia-napiecia-na-przykladzie-operacji-gladio/
Nie ma żółtych napisów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Było trochę przypadków państw, gdzie zabójstwa prominentnych działaczy były częste, zwłaszcza południe Europy. Nie mam tu żadnej wiedzy, ale z ich przypadków można wysnuć wnioski i chyba nie są zbyt optymistyczne :/
  • Odpowiedz