Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki :) trochę mnie tu nie było ale chcę się czymś pochwalić bo wydaje mi się że będzie to ciekawy projekt. Mianowicie z kolegą zabieramy się za renowację Hondy CB900c z 1981 roku. Motocykl będzie rozebrany do najmniejszej śrubki, przywracany do stanu oryginalnego, będziemy szukać oryginalnych części, a te niedostępne będziemy odtwarzać na wzór oryginału. Szukamy jeszcze dokumentów i będziemy dochodzić też do historii tego motocykla, ale już tą część która znam jest ciekawa a mam nadzieję, że przyszłość będzie jeszcze ciekawsza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Planuje spisywać i dokumentować wszystkie wydatki i naprawy i robić zestawienia. Jak będzie zainteresowanie to będę je wrzucać.
Bardzo optymistyczna wersja to w tym roku doprowadzenie jej do dobrego stanu mechanicznego żeby mogła jeździć. Kolejnymi rzeczami będzie doprowadzenie jej do idealnego stanu wizualnego. Wpisy pewnie nie będą się pojawiać za często ale będę się dzielić postępami. Trzymajcie kciuki! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#motocykle #honda #cb900c #klasykimotoryzacji
Przepior86 - Hej Mireczki :) trochę mnie tu nie było ale chcę się czymś pochwalić bo ...

źródło: comment_P36Ov2NODybz7OL18su2SdBrCvXsNyhF.jpg

Pobierz
  • 30
@trueno2 na paciaka? Raczej tutaj będę wrzucać, jak będzie dużo zdjęć to może gdzieś udostępnię. Pomyślę.

@uytx Dodaj sobie #cb900c bo nie wiem kiedy będzie kolejny wpis i nie wiem czy będę pamiętać :P

@xXx_perun_xXx jest bardzo specyficzna, ale mam nadzieję że zrobiona będzie fajna :)
@xXx_perun_xXx o no to się pochwal :D
No powiem Ci tak, dużo argumentów nie mam. sam jakbym kupował to pewnie bym kupił coś innego. Ale to jest w rodzinie i mam do niego sentyment i chce przywrócić go do stanu na jaki zasługuje. Wtedy mam nadzieję że przy swojej specyficznosci będzie robić niesamowite wrażenie :)