Wpis z mikrobloga

@Kiedysmialemtutajkontopozdro: Nie ma NIC wspólnego z Dworakowskim, pytałem i nie ma nic z tym wspólnego - dodatkowo wystarczy zobaczyć tłumaczenie "twórcy strony" że:

Dworak kojarzy mi się tylko z misja w sprintel cell chaos theory, kompozytorem bodajże i z typem klawiatury maszynowej w maszynach do pisania ;)


Czyli doskonale wiedzą co robią i teraz "hehe, to nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)", gównoOTS który może służyć do
gówno OTS? twoja opinia, nie neguje, ale do hackowania kont ? jakich kont? do tibi?, wybacz, ale zakładam serwer tylko po to aby wspólnie ze znajomymi, i innymi chętnymi osobami pograć sobie i powspominać stare czasy kiedy to się w to grało, wykupiliśmy sobie porządną maszynę, założyliśmy wszystko w kilka tygodni dosyć ciężkiej pracy, i wiele przy tym mieliśmy zabawy ;)

nie chce mi się z tobą ani kłócić ani rozpisywać, ale
@chrisstachov:

nie chce mi się z tobą ani kłócić ani rozpisywać, ale nie tędy droga.


Już to zrobiłeś...

Kilka wpisów wcześniej piszesz że "Może ktoś tam zagra, ja z ciekawości zajrzę." jakbyś dopiero odnalazł ten serwer i piszesz w taki sposób jakbyś nigdy nie słyszał o tym serwerze, dopiero potem okazuje się że jesteś twórcą XD Konta możecie kraść bo mógł ktoś założyć na login/hasło z prawdziwej Tibii, nie twierdzę
psychologiczna zagrywka, a jeśli miałby ktoś się na ots realnymi danymi rejestrować z realnej tibi = debil
ale mimo wszystko kraść nie zamierzam, choćby podając swoje prawdziwe dane osobowe ;)
dokładnie nazwa zaczerpnięta z gry. a skąd te podejrzenia ? co do nazwy bo akurat tego nie mogę zrozumieć, wymyśliłem nazwę "tak z dupy" :D
biorąc ją z jednej z moich lubianych starszych gierek