Wpis z mikrobloga

Siemka Mireczki! Mimo intensywnej reanimacji moja paskudna Xperia XZ oficjalnie wczoraj zdechła. Trzeba więc kupić coś nowego, wybór padnie prawdopodobnie na któregoś z #iphone (X / XS / XR). Nigdy nie używałam ajfonów, stąd dość istotne pytanie, czy wersja modelu któregoś z wyżej wspomnianych 64 GB będzie wystarczająca?

Nie korzystam offline z Netflixa czy Spotify. Używam głównie Fitatu, Fitbit, Facebook, Messenger, Instagram, Tapatalk, Wykop i Googlowe apki typu Keep, Caledar, Arkusze, zdjęcia, Gmail. Nie pstrykam zbyt wielu zdjęć, a gdy gdzieś wyjeżdżam to zabieram aparat kompaktowy.

Doradzi ktoś? Z góry dziękuję ʕʔ
#apple #ios
  • 24
@Singularity00: tak, serio i podobnie pytanie mogę zadać tobie bo chyba nie interesujesz się zbytnio tematem

dwa aparaty ale to XR ma lepsze aparat -> większa matryca na głównym i najlepszy z całej linii tryb portretowy (lepszy od tych z XS). ilość aparatów nie znaczy że są lepsze (przykład v30)

OLED? wypalenie ekranu, kwestia gustu

badziewny LCD? Applowskie LCD są najlepsze na rynku, widziałeś jakiegokolwiek irl? LCD mają akurat opanowane do
@mavon: mówimy o teorii czy faktach? bo te ostatnie są takie, że OLED od Apple wymiata badziewny LCD i nie ma z nimi żadnych masowych problemów. LCD to jest gówniana technologia, która powinna być od 5 lat na śmietniku historii ale po co skoro można na naiwnych jeleniach zarobić jak za złoto.
Brak FHD działa tak, że ekran jest po prostu brzydki, szczególnie że to jeszcze LCD.

Aparat w XR może