Wpis z mikrobloga

A teraz czas na przemyślenia przy tej kawie. Ogólnie niesamowicie wku#wia mnie to jak niektóre #rozowepaski robią konkretnych debili ze swoich #niebieskiepaski. Ostatnio ciągle widzę jakieś komentarze typu 'WYSŁAŁAŚ GO DO SKLEPU PO PAPIER TOALETOWY I NIE PRZYNIÓSŁ KUCHENNEGO? SUKCES!' #!$%@?, jakie mnie zawsze zażenowanie łapie. Albo, że typ nie wie które podpaski ma wziąć, jak serio nie wie, robi mu zdjęcie, albo wchodzi w Google grafika i podsyłaa i co? I ma #!$%@? podpaski dla niej. Ale nie, lepiej na Facebooku napisać, jak robi idiote ze swojego niebieskiego. Niech psiapsi się pośmieją. Gardzę w opór.
#oswiadczenie #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 36
@BeachYes: W ogóle debilem trzeba być, by te swoje "problemy" publicznie opisywać.

A poza tym skoro wielu z nas potrafi znaleźć po numerze VIN/serwisówce jedną z pierdyliarda części, która będzie pasowała do konkretnego silnika i rocznika, albo znaleźć kilka odcieni srebrnego na Passacie, to dlaczego mielibyśmy mieć problem ze znalezieniem czegoś, gdy podane zostaną dane xDD
  • 19
@PrinsFrans czasami mam wrażenie, że robią zawody, która z nich zrobi ze swojego faceta większego kretyna, bo widziałam już tak żałosne historie. Np, że poszedł po marchew a przyniósł szparagi. Więc serio, współczuję jedynie tym gościom, że muszą być z dziewczynami, które takie badziewia wymyślają.
@Kapitan_Wie_Wszystko nawet ciężko wytłumaczyć im to, że pisząc o tym gdzieś na forum robią z siebie DEBILA.
@sMart19: kuchenny i toaletowy nie bez znaczenia uzywa sie do innych rzeczy xd jeden ma duzo wchlonac i sie nie rozpasc, drugi szybko wchlonac i rozpasc sie w wodzie. Wiec jezeli uzywasz kuchennego w kiblu mozesz sobie rury zatkac

a co do tematu to wooow rozowa krytykuje inne rozowe by dostac przyklask od mirkow XD bo przeciez zaden facet nie smieje sie ze swojej dziewczyny xD idz jeszcze napisz pod tagiem