Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
W tym roku kończę 31 lat, mija też 9 lat od wydarzeń, które przebiły normicka bańkę w której żyłem. Byłem wtedy na studiach i miałem 22 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny, chociaż próbowałem wcześniej to za każdym razem dostawałem kosza. Na którymś roku wrzucili mnie do jednej grupy z dziewczyną w której od razu się zauroczylem. Siadaliśmy razem w ławce, ona sama zawsze mnie do siebie wolała, gadało nam się bardzo dobrze. Pewnego razu postanowiłem ją gdzieś zaprosić, odmówiła mówiąc, że teraz nie chce spotykać się z chłopakami bo nikogo nie szuka. Nic nowego w moim życiu, ale to co nastąpiło później zmiażdżyło mnie, miesiąc później widziałem jak wchodzi do kina za rękę z jakimś Chadem 190 cm. Zrobiłem jakiś rekonesans i dowiedziałem sie że poznali się 2 tygodnie wcześniej, a tydzień później byli już para. Poczułem się jak śmieć, zrozumiałem że nawkladali mi do głowy bzdur o miłości, zrozumiałem że to tylko gra genów które chcą przetrwać, że liczy się wzrost i morda, że to gra w której nie ma żadnych zasad. Odpuscilem, obiecałem sobie że już nigdy więcej. Od prawie 9 lat nie rozmawiałem z kobietami w innych sytuacjach niż na studiach czy w pracy. Nie dowiem się już nigdy jak to kogoś miec, ale pogodziłem się z tym, po prostu urodziłem się jako jeden z tych a nie jeden z tamtych.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
@klaudiach22: Serio nie dostrzegasz różnicy w sytuacji autora a Twojej? Wystarczy że poświęcisz tydzień na pisanie ze sparowanymi typami na tinderze i jest prawie pewne że wygrzebiesz kogoś normalnego z tych setek polubień. Za to taki koleś niski średniak nawet nie będzie miał pary ani okazji do poznania kogokolwiek choćby bardzo chciał.
  • Odpowiedz
@klaudiach22: Bardzo dużo facetów nie traktuje kobiet jak kawałek mięsa. Chcą mieć partnerkę z którą chcą iść przez życie. Tylko dla was to za niska liga i interesują was faceci którzy przebierają w kobietach. I potem te wasze żale że traktują was jak worek na spermę.
  • Odpowiedz
@arnoldvon: wiesz coś więcej nt. tych hormonów? Kiedyś znalazłem taki wpis na forum gdzie gościu miał niby w normie ale znalazł ogarnięte go lekarza i okazało się że w normie ale dla starego dziadka. No i potem wychodził z przegrywu
  • Odpowiedz
@Kuciniak: Przecież ja dokładnie o tym napisałem w pierwszym poście. Nawkładali mi za dzieciaka bzdur o romantycznej miłości, a potem mnie olśniło i wiem że genom zależy tylko na jak najlepszym partnerze i od tamtej pory się pogodziłem, że we mnie się nikt nie zakocha.
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: Czo Ty mordo robisz #!$%@?ę z logiki to ja nawet nie xD

Zrobiłem ziomkowi herbatę, ale powiedział że nie ma ochoty. Pół godziny później pił kawę. Wtedy zrozumiałem, że ogórek zielony ma garniturek.

Tak było.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@nomadicgoogler: na tym świecie można się użalać tylko kobietom (z urzędu) i przystojnym Chadom (wow, wrażliwy mężczyźni są tacy uroczy). Reszta ma to w sobie dusić tak długo aż się powiesi.
  • Odpowiedz