Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
W tym roku kończę 31 lat, mija też 9 lat od wydarzeń, które przebiły normicka bańkę w której żyłem. Byłem wtedy na studiach i miałem 22 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny, chociaż próbowałem wcześniej to za każdym razem dostawałem kosza. Na którymś roku wrzucili mnie do jednej grupy z dziewczyną w której od razu się zauroczylem. Siadaliśmy razem w ławce, ona sama zawsze mnie do siebie wolała, gadało nam się bardzo dobrze. Pewnego razu postanowiłem ją gdzieś zaprosić, odmówiła mówiąc, że teraz nie chce spotykać się z chłopakami bo nikogo nie szuka. Nic nowego w moim życiu, ale to co nastąpiło później zmiażdżyło mnie, miesiąc później widziałem jak wchodzi do kina za rękę z jakimś Chadem 190 cm. Zrobiłem jakiś rekonesans i dowiedziałem sie że poznali się 2 tygodnie wcześniej, a tydzień później byli już para. Poczułem się jak śmieć, zrozumiałem że nawkladali mi do głowy bzdur o miłości, zrozumiałem że to tylko gra genów które chcą przetrwać, że liczy się wzrost i morda, że to gra w której nie ma żadnych zasad. Odpuscilem, obiecałem sobie że już nigdy więcej. Od prawie 9 lat nie rozmawiałem z kobietami w innych sytuacjach niż na studiach czy w pracy. Nie dowiem się już nigdy jak to kogoś miec, ale pogodziłem się z tym, po prostu urodziłem się jako jeden z tych a nie jeden z tamtych.

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: Brzmi to tak posty turbo weganina, który całemu forum musi ogłosić że jest weganinem. Napisałeś ale zupełnie nic z tego nie wynika, i zupełnie nikogo poza tobą to nie interesuje. Ani to temat do dyskusji ani ciekawostka.
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: Zerknij na swoje wpisy z ostatnich 3 tyg. użalasz się tylko nad sobą i grasz. Jak ci ktoś zwróci uwagę że twoje problemy niespecjalnie interesują innych to reakcja gówniarza. Serio masz 31 lat? Idź lepiej do specjalisty bo to co wypisujesz na mirko sugeruje początek depresji.
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki: Zbadaj sobie poziom teścia i prolaktyny. Obstawiam, że teść będzie raczej w dolnej granicy (lekko powyżej dolnej normy). Jeżeli tak to już masz odpowiedź czemu. Ludzie mamy 21 wiek, a większość nawet nie zna podstawowych zasad rządzących światem i ciałem człowieka...
  • Odpowiedz
@klaudiach22: Już właśnie mu pisałem, że to na 99% kwestia hormonów. Żyjemy w takim kraju, gdzie facetowi, który ma teścia lekko powyżej dolnej normy nie przypisuje się nic. Inaczej jest np. w UK i USA, gdzie lekarz normalnie wypisuje lek, który podwyższa ten hormon. Potem człowiek wielkie oczy tylko robi, że życie może być lepsza niż to które miałem do tej pory. No może tylko trzeba się zbadać najpierw. Hormony
  • Odpowiedz
@ZjadaczTrujki:

Nie dowiem się już nigdy jak to kogoś miec, ale pogodziłem się z tym, po prostu urodziłem się jako jeden z tych a nie jeden z tamtych.


Wnioskując z tego co napisałeś i jak, zaleciłem zbadanie prolaktyny. Wysoka prolaktyna to miedzy innymi: problemy z cerą, depresja, brak energii do życia, niskie libido, brak poczucia szczęścia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@klaudiach22: jedno wielkie xD. Większość ludzi tutaj zdechloby ze szczęścia gdyby spodobało się chociaż jednej różowej. No ale ty taka smutna bo masz w #!$%@? chętnych ale wciąż nie ma księcia z bajki
  • Odpowiedz