Wpis z mikrobloga

No więcej hajsu już raczej nie dostaniemy, więc chyba najwyższy czas #!$%@?ć z tej UE, co nie?

I właśnie m.in. dlatego brzydzi mnie korwinowska mentalność. Już pomijając fakt, jak strasznie głupie jest takie myślenie - mając na uwadze również ekonomiczne zyski dla Polski.
#neuropa #korwin #polska #polityka
waro - No więcej hajsu już raczej nie dostaniemy, więc chyba najwyższy czas #!$%@?ć z...

źródło: comment_jfhuoE8qmk17G2gHi9Dv62JsWk8nJuuV.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemożliwe, on nawet nie wiedział jak odnieść sie do tej dyrektywy, na każdych około-ekonomicznych studiach jest dużo prawa


@jozef-dzierzynski: Dokładnie. Podręcznik do makroekonomii to może widział w empiku.
  • Odpowiedz
  • 0
@waro

No więcej hajsu już raczej nie dostaniemy, więc chyba najwyższy czas #!$%@?ć z tej UE, co nie?

Jeśli tak brzmiało pytanie, to jest ono dla mnie nie zrozumiałe, bo nie rozumem sformułowania "może już". Ten kto je wymyślił nie myślał.

Natomiast drugą część rozumiem inaczej, niż ty, bo wg mnie można to przeformułować na "[...] widząc, że więcej pieniędzy [...]" zamiast "[...] bo więcej pieniędzy [...]", czyli wskazał na fakt braku profitu z oddaniem
  • Odpowiedz