Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #gdansk #trojmiasto

Czy jakis mirek pomoglby znalezc mi silownie? Szukam czegoś co będzie miało wystarczającą ilość stanowisk z wolnymi ciężarami, z reguły i tak chodzę wczesnymi godzinami ale różnie bywa. Maszyny i inne orbiterki mnie nie interesuja, fajnie byloby miec saune.

Ideałem byłoby coś ala Atleta albo Power Pit, niestety mam za daleko. Szukam czegoś najlepiej w okolicach siedlec (albo gdzieś gdzie się da dotrzec stąd w ciągu 20 min), śródmieście, wszystko przy głównej drodze z głównego do pruszcza gdańskiego.

Póki co zerkałam na Zdrofit (suchanino) i Premium Fitness & Gym (chełm), ale po zdjęciach ciężko stwierdzić jak wygląda u nich strefa wolnych cieżarów, czy znajdzie się więcej niż jeden power cage do przysiadów. Wolałabym zasięgnąć opini kogoś kto coś wie zanim będę musiała mozolnie chodzić i sama sprawdzać. Premium Fitness też nie zachwyca tym że nie mają jawnie cen podanych. Zastanawiam się też czy Forfit na chełmie nie ma dużo gorszej siłowni niż ten na zaspie.
  • 17
  • Odpowiedz
@GammaButyrolakton: Zdrofit na chełmie ma tylko jeden stojak na sztangę. Na suchaninie nie wiem jak to wygląda. Jakbyś coś znalazła z bardziej rozbudowaną strefą wolnych ciężąrów, to daj znać.
  • Odpowiedz
@GammaButyrolakton: calypso jest w miarę pod tym względem. Masz jedno w madisonie i jedno w CH Morena. Jak chodzisz rano to powinno być luźno. W centrum jest o tyle dobrze, że jest oddzielna salka na dole, gdzie możesz poćwiczyć ze sztangą albo się porozciągać. Morena jest zawalona ludźmi popołudniami.
  • Odpowiedz
@Nie_znany: Byłem w CH Morena zrobić rekonesans przed zakupem karnetu, to wrażenie na mnie ten klub zrobił straszne :P Mega ciemno, okropnie ciasno i śmierdząco. Byłem popołudniu jak coś. Przez tych wszystkich ludzi nawet nie zapamiętałem jak wygląda strefa wolnych ciężarów :D
  • Odpowiedz
@ArRog: raz pojechałem na Morenę właśnie po południu i nigdy więcej się tam w tych godzinach nie pojawiałem, bo nie ma się gdzie wcisnąć tak na sali jak w szatni. Mi się nie spodobało zupełnie przymorze, tam pamiętam, że było ciemno i ciasno i wszystko w przejściu. Najlepsze są imo kowale
  • Odpowiedz