Wpis z mikrobloga

niech ktoś wyjaśni tę #logikarozowychpaskow bo to chyba jedna której nie rozumiem

- nie miej partnerki przez długi czas
- żaden #rozowypasek nawet na ciebie nie spojrzy
- w sumie miej to w dupie, bo jakoś atrakcyjny nie jesteś

- od niedawna miej w końcu partnerkę
- płeć przeciwna lepi się jak nigdy dotąd, jakieś zalociki, flirciki, zaproszenia "na kawę i ciastko"

czy to jakiś k---a mechanizm 'zdobywania' zakorzeniony w genach? bo nie rozumiem xD

#pytanie #zwiazki #pytaniedorozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slanina: nawet nie wiesz jak one stalkują ;)

@bulka_z_hlebem: są na tyle s---------e że są gotowe odbić typa innej bo według ich myślenia typ przetestowany wiec warty uwagi. Za to jest im obce powiedzenie że "ciało puszczone raz, puszcza sie cały czas". Nigdy nie starałem się odbić różowej innemu bo wiem ze gdyby się udało to prędzej czy później mi zrobi to samo.

a później wielkie zdziwienie dlaczego
  • Odpowiedz
czy to jakiś k---a mechanizm 'zdobywania' zakorzeniony w genach? bo nie rozumiem xD


@niochland: jak już jakaś z tobą wytrzymuje to znaczy, że nie jesteś taki najgorszy więc po co samemu sprawdzać czy wszystko z Tobą okej? lepiej odbić cię innej xD
  • Odpowiedz
@niochland: Dlatego dobrą metodą na zdobywanie lasek jest otaczanie się ładnymi kobietami.

Mogą to być siostry czy kuzynki. Wszystko jedno. Ważne, aby były ładne.

:)
  • Odpowiedz
@niochland: Nie, tak Ci się tylko wydaje. Większość dziewczyn raczej nie uderza do zajętych, oczywiście są wyjątki.
Ale sytuacje, że niby po tym jak jesteś w związku nagle masz powodzenie to niestety tylko błędne odczucia.
  • Odpowiedz
@niochland: w drugą stronę tez tak działa. ale wydaje mi się, że jako zakochany mirek w związku emanuje od Ciebie szczęście i radość, także nie dziwne, że podobasz się większej ilości dziewczyn
  • Odpowiedz