Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego fundacja WOŚP trzyma cały rok na koncie prawie 100 mln zł, czyli niemal równowartość jednej zbiórki? I to na koniec roku, a więc 2 tyg przed zbiórką, w której zbierają kolejne 100 mln. Rozumiem, że trzeba mieć rezerwę rzędu paru mln, ale nie aż tyle. W 2017 roku zysk netto fundacji to 40 mln. Tak, nikt tych pieniędzy nie ukradł. Kasa jest, ale nie ma już wielu dzieci, którym te pieniądze mogły pomóc...
#pytanie #wosp #4konserwy
badtek - Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego fundacja WOŚP trzyma cały rok na koncie p...

źródło: comment_yFqS3ZPulQUCqHLw8OTTzuRmurpbEyNl.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@badtek: złoty melon to spółka która wydaje płyty, koszulki związane z WOŚP (w tym na woodstocku). W czym problem? WOŚP przekazał tej spółce prawa do tego.
  • Odpowiedz
@badtek: xDDDDD Zawsze mnie śmieszą tacy ludzie. Myślisz, że jak finał jest w drugą niedzielę stycznia, to oni mogą te 120mln wydać już w poniedziałek? Oni jeszcze w Marcu nie mogą ich tknąć xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewniesprzymierzasiezkojotem: @badtek:

zakupią sprzęt (może z odroczonym terminem płatności) to


Tu masz bardzo ładnie wyjaśnione, nie tylko wszystko bangla tak szybko jak powinno to jeszcze kasa na utrzymanie jest

Kolejny komentarz w stylu 'ale to nie fundusz' sprawiają wrażenie, że nie pytasz się tylko szukasz dziury w całym
  • Odpowiedz
@Oklasky: jeśli to dla Ciebie jest ok, to spoko wpłacaj dalej, może za pare lat dojdą do miliarda. Ja tam wole żeby moje wpłaty ratowały życie a nie dawały zarabiać bankom.
  • Odpowiedz
@badtek: ty myślisz, że sprzęt medyczny kupuje się w mediamarkcie :D? Weź pod uwagę inny aspekt. Im dłużej kasa jest na koncie tym więcej kasy z odsetek.
  • Odpowiedz