Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawaczki nie założą w końcu własnych firm, tylko ciągle ujadają o lewackich koncernach i "cenzurze" lewackich mediów? Soros im tego zabronił?

Przecież dumni z urodzenia białym powinni bez problemu wygryźć Reddita, Facebooka, Twittera, Wikipedię oraz pobić jakością ofertę produktów i usług Google, Microsoft i Apple. Netflix i HBO Go tworzą w swoich studiach lewackie, powtarzam, lewackie seriale i nie ma wobec tego kontrofensywy?

Pracowici i przedsiębiorczy husarze lub ich budapesztańscy bratankowie na pewno jeszcze udowodnią swoją wyższość, co to za problem wygrać w starciu ze zdegenerowanymi, zahivionymi skłotersami, homosiami, babochłopami i zniewieściałymi chłoptasiami w rurkach. Nic tylko masakrować!

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tallman: Rozmawiamy o polskich wyborach Prawa i Sprawiedliwości, a nie o amerykańskich wyborcach Republikanów. Zwróć uwagę, że Republikanie w Stanach Zjednoczonych są za obniżką podatków dla wszystkich. Natomiast u nas prawacy, którzy uważają, że Trump jest sprzymierzeńcem Polski i jednocześnie głosują na PiS, są za podwyżką podatków. :)
  • Odpowiedz
@Maliszak: Powołałem się na ten przykład bo OP wymienił tylko amerykańskie firmy, no bo to jednak one dominują na rynku. Podział na lewice i prawicę już dawno przestał być aktualny bo jest rozpatrywany jednowymiarowo. Poglądy trzeba dzielić na conamniej dwie osie: społeczno-obyczajowe i gospdarcze. Pis to odpowiednik NSDAP w latach 30 w Niemczech. Światopogląd skrajnie konserwatywny, a gospodarczo lewicowy(państwo opiekuńcze, planowanie kierunku rozwoju gospodarki). Jeśli chodzi oś społeczno-obyczajową to zdecydowana
  • Odpowiedz
@tallman:

Podział na lewice i prawicę już dawno przestał być aktualny bo jest rozpatrywany jednowymiarowo.


Wiem i mnie też to wkurza :). Raz jestem klasyfikowany jako prawak, bo jestem za państwem minimum, jeżeli chodzi o kwestie gospodarcze, natomiast inni nazywają mnie lewakiem, bo nie obchodzi mnie z kim człowiek jest w związku/co robi w wolnym czasie. Grunt aby nie krzywdził
  • Odpowiedz
@Maliszak: no to jesteśmy w tej samej sytuacji. Idąc retoryką OPa można zapytać "dlaczego lewaki sami nie zakładają wspólnie firm, w których każdy pracownik czerpałby równomiernie z jej dochodów, tylko narzekają na wyzysk kapitalistów i horrendalne płace dla ludzi na stanowiskach kierowniczych?"
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna ta, mówicie zalożcie swoje, ludzie próbują zakładać a wtedy ci twoi zdegenerowani bla bla bla odmawiają im obslugiwania płatności.
Lewica i prawica musi zaakceptować wolność słowa jako fundament zdrowego społeczeństwa. Niestety powstają orwellianskie pomysły deplatformingu, tracą swoje znaczenie ciężkie określenia jak f-----m, rasizm, nawet g---t.
Aroganckie wpisy jak ten wpisują się idealnie w krotkowzroczną plemienność obecnej sceny politycznej.
  • Odpowiedz
@evilbadday: LOL ;] Co mają podatki to lewactwa? W Korei Północnej nie ma podatków, pewnie dlatego, że to prawicowa demokracja XD

Prawicowe poglądy biorą się z biedy, bo takiego biedaka, co zarabia 1500 na rękę bardzo boli 1000
złotych, które mu państwo "zabiera". Człowiekowi zamożnemu jest to obojętne bo, po pierwsze stać go, po drugie jest świadom, ile od państwa dostaje.
  • Odpowiedz
@kurczok: no fakt faktycznie potrzebuje żeby państwo zabrierało mi ponad 60% tego co zarobię i zabroni oddać resztę komu chcę. To takie logiczne i sprawiedliwe, ludzie bogaci też narzekają proponuje spytać tych którzy zmienili kraj by mniej płacić, a może spytajmy korporacje które uciekają do rajów podatkowych. Biedni płacą podatki nie bogaci więc nie mają czemu narzekać. Korea bardzo dobry przykład taki z d--y jak twoje myślenie
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: tez się nad tym zastanawiałem jako prawak, tak samo jak nad tym dlaczego ośrodek monitorowania nie ma bana na FB a część stron które nie łamały regulaminu ma. Odpowiedź? Wystarczy sprawdzić kto jest odpowiedzialny za FB Polska. Lewica jest jak żydzi nie współpracują z gojami i utrudniają im funkcjonowanie na rynku jeśli potrafią
  • Odpowiedz
  • 7
@LegionPL: Czy media ceniące sobie wolność słowa to media z definicji prawicowe?

Mi się takie inicjatywy kojarzą z libertariańską inspiracją, a libertarianizm uważam za niemieszczący się w tradycyjnym podziale lewica-prawica.

Czy korpo ze swej natury może być lewicowe? Dla lewaka korporacje to element dyktatury kapitału, nie przypominam sobie, by Ikonowicz, czy też Szumlewicz zachwycali się globalnymi
  • Odpowiedz