Wpis z mikrobloga

niezrozumiałaś. Odrzuciłaś jego propozycję


@mario-zdk: śmieszki śmieszkami, ale takie zachowanie lekarza jest naprawdę żałosne. Do ginekologa nie chodzą tylko kobiety w ciąży oraz te, które ją planują. Jeśli idę na wizytę z danym problemem, to nie po to, aby się nasłuchać burczenia, że nie zamierzam mieć dzieci, bo to nie jest już jego sprawa.
  • Odpowiedz
parajedno płciowa... o kurde


@mario-zdk: Nie przypuszczałem, że w 2019 roku dla kogoś pojęcie „para jednopłciowa” może być czymś tak nowym, że z wrażenia nawet nie wie jak to poprawnie napisać...
  • Odpowiedz
@mario-zdk: AHAHAHA, LEKARZ PODAŁ SOBIE JAKO PLUS DZIAŁALNOŚCI ŻE SZANUJE PEDAŁÓW, NO CZYMAJ MJE GRAŻYNA BO NIE WYCZYMAM ZE ŚMIECHU.

Jezu, jak ja kisnę czytając ten wykop czasem. Nie przyszło Wam nigdy do głowy, że to może być niezwykle istotna informacja dla niektórych osób? Zwłaszcza w przypadku specjalności takich jak seksuolog czy psychiatra, albo psychoterapeuta. Albo ginekolog nawet właśnie.

Przecież c'mon, ja bym nie chciał iść DO LEKARZA i tam zamiast słyszeć poradę na temat swojego problemu usłyszeć coś w stylu "proszę naprostować swoje wybory życiowe, bo spanie z mężczyznami to nie jest naturalna droga i prowadzi do zaburzeń psychicznych, o tutaj może pan poczytać w kkk" albo "macierzyństwo to jest odpowiednia rola dla kobiety i w ógóle co pani robi ze swoim życiem, że pani chędoży inne kobiety olaboga jezusa obrażajo." I nie mówcie mi, że takie rzeczy się nie zdarzają - Polska jest niestety w lesie jeśli chodzi o tolerancję niektórych zachowań czy postaw życiowych i nawet w przypadku ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH można czasem usłyszeć, że "panie, każdy tak ma w pewnym momencie życia" albo "jedz pan więcej warzyw" jak się pójdzie do niewłaściwej
  • Odpowiedz
@mario-zdk: tak sobie myślę że to może i lepiej. Niech ściągają do siebie wszystkich byle nie najbardziej kompetentnych to dadzą rozwinąć skrzydła konkurencji zgodnie z zasadą "nie mam nic przeciwko gejom, więcej fajnych lasek dla mnie"
  • Odpowiedz
Nie ma to jak pozytywna dyskryminacja. Czyli zarządzanie przez mężczyzn google uznałoby za minus?


@GrammarNazi: skąd wysnułeś takie wnioski? Nigdy się z niczym takim nie spotkałem i jest to jedynie twoje urojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132 Może nie za wadę, ale skoro uważa się zarządzanie przez kobiety za plus, to zaznacza się, że jest to lepsze. Gdyby jako plus napisali, że plusem jest zarządzanie przez mężczyzn, to podniosloby się larum, że jak to, że kobiety zarządzają tak samo dobrze.
  • Odpowiedz