Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piepsze: faktycznie. Nic mi się nie wyświetlało nawet jak próbowałem wyszukiwania, a miejsce odnalazłem po mapce. Może profilowanie zrobiło swoje?¯\_(ツ)_/¯

Jak widać OP to pedał, bo ten lekarz właśnie ma zaznaczone te opcje. I jak to ktoś pisał, jest to ustalane przez użytkowników a nie właścicieli.
  • Odpowiedz
@rzep: Nigdy nie powiedziałem, że prawo w tej chwili jest skonstruowane dobrze pod względem aborcji. Słyszałem o przypadkach które nie były sprawiedliwe i tutaj trzeba patrzeć na sprawy z różnych perspektyw. Matce zagraża życie, to ma prawo wyboru, czy chcę zrobić aborcje czy nie. To samo prawo wyboru jest po stronie lekarza. Jeżeli sumienie mu nie pozwala, to czemu ktoś ma go do tego zmuszać? Takie sprawy powinny być rozstrzygane w
  • Odpowiedz
Jeżeli sumienie mu nie pozwala, to czemu ktoś ma go do tego zmuszać?


@krystian-masiak: No i teraz przychodzi para gejów do takiego lekarza po poradę. I nadal uważasz, że on im da poradę, bo składał przysięgę?

Skoro przysięga nie pozwala mu wykonać ratującego życie zabiegu "bo sumienie" to na pewno będzie radził dwóm gejom w sprawach intymnych.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Mam swoją firmę i przy mojej wizytówce google też chciałem sobie wybrać jakieś jak weszła ta opcja. Jedyna opcja jaką mogłem wybrać to "zarządzana przez kobiety" xDDD. Jakby to w ogóle miało jakieś znaczenie.
  • Odpowiedz
@krystian-masiak: zgdales. psycholog DZIECIĘCY


@mario-zdk: Psycholog dziecięcy i młodzieżowy. Informacja, że jest przyjazna dla osób lgbtq jest tutaj bardzo przydatna - nastolatki lgbt mogą częściej cierpieć na np. depresję z powodu homofobii społeczeństwa/braku akceptacji i ona może im w tym pomóc.

Również informacja jest przydatna w przypadku kiedy para jednopłciowa przyprowadzi swoje dziecko.
  • Odpowiedz
Lekarz składa przysięgę i ma obowiązek doradzić danej osobie, bez względu na orientacje.


@krystian-masiak: od wczoraj żyjesz na tym świecie? Jeden ginekolog był w stosunku do mnie bardzo opryskliwy, gdy zapytana odpowiedziałam, że nie planuję dzieci, więc potrafię sobie wyobrazić, jak potraktowana może zostać np. lesbijka, która z kolei nie sypia z mężczyzną tylko z kobietą. Lekarz składa przysięgę i jest to jedna sprawa, ale jego zachowanie i podejście do pacjentów
  • Odpowiedz