Wpis z mikrobloga

@koniu9191: T150 Pro tylko i wyłącznie mając taki wybór, G29 to jest PRZESTARZAŁY sprzęt sięgający czasów G25. T150 to konstrukcja hybrydowa jako jedyna w tej cenie, paski + zębatki dzięki czemu jest ciszej (i to jest ważne bo G25/7/9 potrafi być serio głośne) i precyzyjniej (nie ma takich problemów z luzami na środku jak w G25/7/9)

No super, G29 może jest teoretycznie trwalsze. Ale wiesz czemu jest trwalsze? Bo to stara
@wysuszony: Pedały w T150 Pro to T3PA, mają sprzęgło.

Wracając do G29 to jest to dla mnie straszny skok na kase. Rebrandowane G27 które jest rebrandowanym G25 z zabranym shifterem XD Mało kto go używa i tak (a ten shifter G25/27 to bardziej zabawka niż coś specjalnego) ale sam fakt śmieszy. Jedyny atut pancerności konstrukcji wynika z jej prostoty i starości, jednakże jest to w użytkowaniu gorsza kontrukcja. T150 jak działa
@koniu9191: jak T150 to bierz od razu Pro, ja chciałem przycebulić bo uznałem że pedały to mi nie potrzebne lepsze (chociaż wiekszość mówiła, żeby brać Pro) a po roku i tak T3PA kupiłem.
Nie żałuję ;)
W mojej ocenie warto ale niestety mogę porównać tylko do G27 i dużo lepiej mi się jeździ na T150