Wpis z mikrobloga

Ej serio #!$%@?? SERIO?!

TL;DR

Nie wiem czy ktoś używa jeszcze GG ale to co się tam odpierrrrdala to głowa mała. Tzn chodzi o ten cały ficzer z losowaniem rozmówcy. Jak mi się nudzi to sobie losuję jakąś laskę i zagaduję. Czasem można kogoś przyzwoitego "poznać" ..oczywiście zwykle z drugiego końca Polski :) ale to nic. 90% wylosowanych osób nie odpisuje w ogóle.
I jest jeszcze ta najliczniejsza grupa - spamerzy. Wiadomo - jak w opisie jest coś w stylu "zobacz moje sexi fotki na..." to nie gadam nawet. Ale dzisiaj to już było totalny odlot. Znajduję dziewczynę - ładną (a co by nie :P ) i tak sobie gadamy, gadka się klei - podtrzymuje ostro rozmowę, ja się też wkręciłem i cała ta rozmowa trwała jakieś 2-2,5h. W końcu pisze, że pokaże mi swoje fotki i żebym ocenił. Spoko fotki (z dysku GG bez trojanów) dupa 9/10. Piszę jej że fajnie wygląda a ta mi wysyła taki tekst:
"wiesz nie wygodnie mi się tutaj pisze na gg - lepiej będzie na..." i podaje mi skrócony link do strony typu roksa - założenie konta i cokolwiek tak oczywiście płatne xxxxxxxxxxxD

SERIO #!$%@??! Spamerzy nie mają dzisiaj już chyba co robić. #!$%@?łem się nie dlatego, że straciłem czas (bo oprócz pisania robiłem swoje) tylko po prostu mózg mi #!$%@?ło, jak bardzo trzeba się zaangażować, żeby kogoś naciągnąć na takie gówno jak płatne konto na stronie z sex-randkami ( )( )( )( )( _). To już chyba lepiej używać tego tindera czy inne gówno...

#gadugadu #zalesie #roksa #tinder #badoo
  • 11
tylko o zajebiste zaangażowanie spamerów -


@Wasz_Pan: Typowy chwyt psychologiczny na złapanie więzi emocjonalnej z "ofiarą", zaangażowania go w rozmowę i relację, skoro ktoś tyle włożył wysiłku i czasu w rozmowę i tak fajnie mu się rozmawiało to są większe szanse że pójdzie po sznureczku i się zarejestruje na taki podany portal i zapłaci, są większe szanse na to niż w przypadku krótkiej luźnej rozmowy. Rozmówca ofiara wkłada w to swój
@Odyseusz9000: nie no ...link prowadził to jakiegoś erodate. Kiedyś o tej stronce czytałem i jest to maszynka do wyciągania kasy od frajerów - spam w 100% za pieniądze.

I jestem prawie pewny, że spamer to jakiś cwaniak a nie kobieta nawet xD