Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaveItsMe: no ja lubię widzieć gdzie mi za dużo przecieka, gdzie robię za dużo niepotrzebnych wydatków. Przede wszystkim widzę ile wydaje w różnych miesiącach i mogę kontrolować faktyczne wydatki a nie "wydaje mi się że za dużo wydaje na..."

Ważna jest też dla mnie kategoryzacja innych członków rodziny - bym widział kto ile wydaje.
@Unik4t Wiem o co Ci chodzi, ale ja naprawdę wiem, że najwięcej wydaję na alko i imprezy szczególnie ostatnio jak mnie #rozowypasek zostawił i nie chce wiedzieć po prostu ile na to idzie :) Zresztą ja wszędzie płacę kartą a jak biorę gotówke to wiem ile biore i ile mi zostaje :)
@Unik4t: Jeżeli wystarczający dla Ciebie jest program na kompie (a nie aplikacja) to polecam Microsoft Money, bardzo dobry kombajn. Na jakoszczedzacpieniadze.pl znajdziesz bardzo dobry poradnik do ustawienia programu pod swoje potrzeby. Ja od paru lat z tym programem pracuje tak:

1. Zbieram wszystkie paragony i mniej więcej raz w tygodniu je wprowadzam.
2. Wydatki gotówką bez paragonu zapisujemy z żoną w Google Keep.
3. Wydatki z konta spisuję z historii konta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dontonek: słyszałem ale wybiorę tą opcję jak nie znajdę nic z możliwością aplikacji.

Jest w MM możliwość kalkulacji wydatków członków rodziny? Chcę rozgraniczyć ile wydaje ja a ile wydaje dziewczyna.
@Unik4t: Tak, do każdego wydatku możesz dodać swoje kategorie i robić raporty przez nie. Wystarczy wrzucić czyj był to wydatek + możesz każdy pojedynczy wydatek rozdzielać po kategorii. Np. byliście w knajpie i jest z tego jeden paragon, możesz go rozdzielić na koszty przypisane do Ciebie i dziewczyny.