Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz jakoś przyjrzałem się bardziej #klaudiusz i wiecie do jakich wniosków doszedłem xD? Że osoba, która to wymyśliła i która bawi się w takie rzeczy ma tak #!$%@? nudne życie, że aż mi jej szkoda. Po pierwsze co to ma udowodnić? To, że laski rzucą się na Chada? No też mi coś niezwykłego. Jakby do Was pisała laska 10/10 w taki sposób jak "Klaudiusz" to byłoby dokładnie to samo. Nie wiem więc co to za kręcenie małysza. Wiadomo, że laski patrzą na wygląd, faceci także. Druga sprawa, że laski które raz się natną na taki numer będą 10x bardziej czujne. Nie zdziw się więc cumplu jak kiedyś będziesz chciał umówić się z jakąś laską, a ona z marszu odmówi. Sami sobie utrudniacie życie. Cała sprawa wygląda jak ogromny ból dupy z powodu olewania "kogoś" przez "płeć piękną". Jest to co najmniej śmieszne i dziecinne.
#tinder
  • 48
  • Odpowiedz
@Ravciu: w sumie, jakby nie patrzeć, finał jego eksperymentów jest taki, że najpierw pół wykopu, a później za sprawą TVNu, pół polski ma janusz_pol za ultra przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jakie to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@livetimev: Przecież janusz_pol to troll. Bral udział swego czasu w igrzyskach stulejarności ( xD) na Wykopie i odpisywał w postach i privach, że normalnie ma dziewczynę, pracę itd. a na Wykop przychodzi sobie toczyć bekę z Mireczków i robic zarzutki. Jak można tego nie załapać od razu?
  • Odpowiedz
@Ravciu: nie mam problemu z kobietami ale dzięki temu projektowi wiem ze nie muszę się przejmować gdy księżniczka z byle powodu się ofocha lub zrobi pretensję. Dlaczego? Nie ofochałaby się gdybym był 9/10. Wiem wtedy, że jestem za mało męski i czas nad sobą bardziej popracować. Projekt fajny, nikt na tym nie cierpi. Dziewczyny mają emocje, tak jak chciały, my mamy lekcję życia.
  • Odpowiedz
@Ravciu: #!$%@? chyba trzeba zacząć czarnolistować każdego yntelygenta, który kwituje sens akcji zdaniem "PRZEGRYW W SZOKU, ŻE KOBIETY LECĄ NA PRZYSTOJNYCH", pamiętam, że jakieś 15 lat temu szkoły i media narzekały, że Polacy mają coraz większe problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czego dowodem były wyniki egzaminów itd. Problem, jak widać, postępuje.
  • Odpowiedz