Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz jakoś przyjrzałem się bardziej #klaudiusz i wiecie do jakich wniosków doszedłem xD? Że osoba, która to wymyśliła i która bawi się w takie rzeczy ma tak #!$%@? nudne życie, że aż mi jej szkoda. Po pierwsze co to ma udowodnić? To, że laski rzucą się na Chada? No też mi coś niezwykłego. Jakby do Was pisała laska 10/10 w taki sposób jak "Klaudiusz" to byłoby dokładnie to samo. Nie wiem więc co to za kręcenie małysza. Wiadomo, że laski patrzą na wygląd, faceci także. Druga sprawa, że laski które raz się natną na taki numer będą 10x bardziej czujne. Nie zdziw się więc cumplu jak kiedyś będziesz chciał umówić się z jakąś laską, a ona z marszu odmówi. Sami sobie utrudniacie życie. Cała sprawa wygląda jak ogromny ból dupy z powodu olewania "kogoś" przez "płeć piękną". Jest to co najmniej śmieszne i dziecinne.
#tinder
  • 48
  • Odpowiedz
  • 3
@Ravciu w tym eksperymencie chodzi tylko o to by dosrać tym dziewczynom pod pozorem robienia jakiegoś eksperymentu. To czysty mizoginizm i nic więcej.
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: za każdym #!$%@? razem XD napisz jakieś sensowne argumenty, Dostan odpowiedź "ale was piecze bialorycerzyki" na szczególnie WSZYSTKICH piecze to że jesteście lamusami i jedynie gdzie możecie wylądować frustrację to internet no straszne XD
  • Odpowiedz
ale was białorycerzy piecze dupka xD


@Der_Deutscher_Kaiser: Ach, argumentum ad białorycerzum, klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie o to w tym chodzi.


@FEED_YOUR_HEAD: Pewnie, że nie o to. Chodzi o to, że przegrywy płaku płaku bo nikt ich nie chce więc z frustracji postanowili się "zemścić" i wszystkim "pokazać" - jak ten dzieciak który zawsze na podwórku był ostatnią ofermą, nikt go nie
  • Odpowiedz
@salad_fingers: Wciąż nie o to chodzi.

Otóż widzisz, sam dla beki przeprowadziłbym taki eksperyment społeczny, gdyby nie to, że te tinderowe to basic tier i bezbekizm. Jednak sama idea temu przyświecająca to jedno, a autor to drugie. To drugie jest nieistotne. Zamiast atakować autora skupcie się na samym problemie. Nie na tym, że p0lka mając do wyboru Chada czy przegrywa zawsze wybierze Chada, bo to logiczne. Widzisz, chodzi o to,
  • Odpowiedz
@Ravciu: @salad_fingers:
Mam znajomego, który z wyglądu jest Chadem i robi to samo na tinderze co ten słynny @janusz_pol
Ze swoimi fotkami. Tylko nie w ramach "eksperymentu społecznego" tylko w ramach zabawy. Trolluje, bawi się tymi lochami z tindera, wystawia, rucha. Generalnie to na co akurat ma ochotę. Kiedyś na fb miał grupkę, sekcja tindera, może ktoś kojarzy. Wnioski te same a nie da się powiedzieć, że
  • Odpowiedz