Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz jakoś przyjrzałem się bardziej #klaudiusz i wiecie do jakich wniosków doszedłem xD? Że osoba, która to wymyśliła i która bawi się w takie rzeczy ma tak #!$%@? nudne życie, że aż mi jej szkoda. Po pierwsze co to ma udowodnić? To, że laski rzucą się na Chada? No też mi coś niezwykłego. Jakby do Was pisała laska 10/10 w taki sposób jak "Klaudiusz" to byłoby dokładnie to samo. Nie wiem więc co to za kręcenie małysza. Wiadomo, że laski patrzą na wygląd, faceci także. Druga sprawa, że laski które raz się natną na taki numer będą 10x bardziej czujne. Nie zdziw się więc cumplu jak kiedyś będziesz chciał umówić się z jakąś laską, a ona z marszu odmówi. Sami sobie utrudniacie życie. Cała sprawa wygląda jak ogromny ból dupy z powodu olewania "kogoś" przez "płeć piękną". Jest to co najmniej śmieszne i dziecinne.
#tinder
  • 48
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: jakich białorycerzy, typie, ja nikogo nie bronie, swojego różowego mam kilka lat. Stwierdzam fakt, że jakby do jednego takiego stuleja - laska 10/10 pisała czy wyje jej rodzyny z dupy to on by się zgodził i tyle. Zwykła dzieciarnia :D
  • Odpowiedz
@Ravciu: Tu nie chodzi o odzew tylko o szacunek do siebie. To, że ktoś jest przystojny/ładny nie oznacza, że może sobie pozwolić na okazywanie braku szacunku do osoby do której pisze. Laski w tym przypadku będąc szmacone w konwersacji nadal chcą się umówić z taką osobą. Jak dla mnie to jednak trochę pokazuje brak godności ofiar Klaudiusza choć nie twierdzę, że nie ma takich facetów którzy umówiliby się z ładną
  • Odpowiedz
@LosSieMusiOdmienic: no mając o sobie takie zdanie i nie robiąc nic w kierunku samorozwoju, zapuszczając się do granic możliwości to faktycznie będzie ciężko. Faceci też nie chcą się umawiać z "wielorybami".
  • Odpowiedz
@Ravciu:

KWIIII KWIIIIIIII PRZEGRYWY #!$%@? KWIIIIIIII KWIIII PEWNIE KONIA WALUM JESZCZE DO TEGO KWIIIIIIII AAAAAAAA #!$%@?

ja #!$%@? wy się #!$%@? leczcie xD

tak narzekacie na przegrywów, że wmawiają sobie nieprawdziwe rzeczy, a sami do lepszych
  • Odpowiedz
@niochland: nie mówie, że wmawiają sobie nieprawdziwe rzeczy, po prostu z takim nastawieniem odstraszą każdego, pokażą, że są żałośni i tyle z tego wyjdzie. Z resztą Ty się lecz, bo chyba jednej dawki tabletek zapomniałeś wziąć. W tym wpisie dziele się moimi przemyśleniami o osobach, które robią takie eksperymenty, #!$%@? to udowadnia, jest po prostu dziecinne i wcale się nie dziwie czemu takie osobniki mają problemy w życiu :)
  • Odpowiedz
@Ravciu: daj grubasowi chwilę pociechy. Niech poczuje jak to jest być ładnym, atrakcyjnym i popularnym wśród kobiet. Potem wyłączy tindera czy komputer i wróci do smutnej rzeczywistości braku pracy, znajomych, kasy czy.#!$%@? od matki, że ma 30 lat i wciąż z nią mieszka.
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: niby o co xd to wy sobie robicie pod górkę a gość chce pomóc. Mnie #!$%@? ile dup wystawicie bo jak będę chciał kogoś poznać to pójdę do baru i poznam xd ewentualnie opowie mi historie o dzbanie, który ja wystawił, ja zgodnie przyznam że to dzban i pomaszerujemy w stronę zapalajacych się lamp na osiedlu xd także... Sami sobie sami sobie...
  • Odpowiedz
@Ravciu: mi by się nigdy nie chciało bawić w coś takiego, ale czego różowe nie rozumiecie to co ten eksperyment ma wykazać - nie, że ładni mają łatwiej ale pokazać normikom rzeczywistość.

Taki normik myśli
a) że ważniejszy jest charakter czy to bycie dobrym chłopakiem czy gadane, flirt, pasja, itp - a klaudiusz pokazuje, że taki gość o wyglądzie modela może być nudny, chamski, ordynarny a i tak pójdzie mu lepiej na tinderze
b) że jego różowa taka nie jest, tymczasem klaudiusz pokazuje, że "porządne", "szare myszki" na szansę przygody potrafią wymigać się od świąt z
  • Odpowiedz