Wpis z mikrobloga

Tak czy siak się zastanawiam, kto właściwie nie ma permanentnie przepełnionej lodówki. Jest to dla mnie trudne do zrozumienia.


@anonymous_derp: rozumiem, że masz też zapasy pieczywa na pół roku?
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra Nie masz w pobliżu żadnej żabki czy lokalnego sklepu gdyż takie u mnie są otwarte w niedziele?

Plus moje lenistwo tu wygrywa i zawsze coś w lodówce czy zamrażarce mam by nie chodzić do sklepu jak mi się nie chce więc i dwa dni bez zakupów przeżyje.

Oczywiście zakaz wqrwia.
  • Odpowiedz
@Ranger: Nie jadam pieczywa, ale gdyby tak zrobić remanent w domu - pewnie wyszłoby, że jeśli chciałbym zejść z diety, i jeść to co normiki, to bez trudu na dwa miechy by wystarczyło. Samego tylko mojego żarcia mam na jakieś dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
Poza tym @TomgTp: PiS nic głupszego nie mógł wymyślić. To nie przyciągnie ludzi do kiecoków, a taki był główny powód wprowadzenia tego durnego zakazu.


@xandra: Ale znajdz to proszę w treści ustawy a nie tutaj swoje chore antyklerykalne wizje wrzucasz wszędzie gdzie można....

Głównym powodem był sojusz Prawych i Socjalnych z socjalistami z NSZZ Solidarność, wiec jak chcesz ujadać, to proszę rób to we właściwa stronę ...
  • Odpowiedz