Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem jak zmienił się w ciągu paru tygodni, misiąca ton na tagu #przegryw?
Dwa miesiące temu wszyskie normiki co chwilę krzyczały teksty w stylu "nie ruchasz bo masz #!$%@? charakter", "żadna Cie nie chcę bo jesteś mizoginem". Nagle wszystkie różowe, które pisały, że "sama zmiana wyglądu ci nie pomoże", "kto chciałby być z chamem" zamilkły.
Projekt #klaudiusz pokazał normictwu jacy są nic nie znaczacy i puści. Pokazał różowym, że Chady do których się tak ślnią mogą reprezentować kulture żula spod monopola. Mogą traktować #p0lka jak zwierzę, a i tak bez problemu znajdą akceptacje. Wszystkie normiki krzyczące jak to oni wyrywali p0lki bo są pewni siebie, prebojowi, zaradni ucichły po akcji #chadeusz.
Śmiali się, poniżali, wyzywali od dopadów społecznych ludzi spod tagu #przegryw. Koniec końców to oni pokazli wszystkim kto lepiej zna rzeczywistość. Udowodnili co tak naprawdę się liczy i ceni w dzisiejszym świecie.
Viva la @janusz_pol
czystolosowynick - Czy tylko ja zauważyłem jak zmienił się w ciągu paru tygodni, misi...

źródło: comment_MIoIxqC7zi2UwYyagDmjulSGjiJSe3nm.jpg

Pobierz
  • 18
@czysto_losowy_nick: po pierwsze nie taguj na nocnej. po drugie - jaka rewolucja? taka, że kobiety będą nazywane dziwkami jeszcze częściej i gdy masowo zaczną się umawiać z ciapakami wszyscy zaczniecie się #!$%@?ć w dupska?

trzeba sprawy nie roztrząsać, wziąć się za siebie i po prostu olać ją. kobiety z tindera to nie prawdziwe przypadki, na których należy bazować tylko damskie przegrywy. jeśli ktoś ma znaleźć godną uwagi partnerkę to niech się
@czysto_losowy_nick: księżniczki mogą mieć ego jak stąd na księżyc, ale Ciebie powinno obchodzić to tyle co zeszłoroczny liść. masz swoje sprawy. interesuje Cię to ponieważ chciałbyś żeby waliły Ci konia rękami i ustami - dlatego w ogóle obchodzi Cię ten problem. jeśli nie masz własnej pasji poza waleniem konia to jesteś kim jesteś i nie będziesz szczęśliwy, bo nawet jeśli ich ego spadnie do poziomu kamienia to zaczniesz je poniżać i
@czysto_losowy_nick: zacznijmy od tego, że nie ma kogoś takiego jak przegryw. to jest termin mający na celu wpędzenie w kompleksy osoby, która uwierzyły w bajkę, że poznanie kobiety/mężczyzny sprawi, że jego życie nabierze sensu, barw i w ogóle będzie szczęśliwy aż do śmierci. ja nazwałbym go fantastą.
zamiast słuchać czyichkolwiek opinii radziłbym skupić się na sobie i przestać walić konia. mężczyźni tak bardzo pragną uganiać się za samicami, bo nie kontrolują
@czysto_losowy_nick: troche nie rozumiem tego projektu zwłaszcza ze dla tego 'eksperymentu' ten dzban dobrał najbardziej pustą grupę tj tinder który jest apką do ruchania lol i jeszcze ten ostatni post gdzie wystawiliście normalną dziewczynę xd

wielkie odkrycie ze istnieją szlaufy jeszcze trochę i wymyślicie koło
Kochacie tego glaba, bo teraz macie znowu na kogo zwalić winę. Tinder jest pełen debili tak jak wykop. #!$%@? nie wiem gdzie wy te głupie #!$%@? znajdujecie, ale to ze się okazało że na tinderze jest dużo odpadu nie oznacza że wy już jesteście ok :D