Wpis z mikrobloga

@kospitos261 prowadziłem biznes przez internet.. więc aż tak bardzo tego nie odczułem.. dodatkowo ze światów gdzie można było sprzedawać surowce za punkty premium też wpadała fajna kwota, piękne czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@endriu92: Fajnie :D ale to ciagle w plemionach siedziales czy np. sprawdzales co 5 minut i rozsylales pare atakow? A teraz tez mozna te surowce tak sprzedawac? xD w sumie tez bym pogral, bo prowadze biznes internetowy
@kospitos261 z tego co wiem to te surowce które wyfarmisz na światach pay2win już nie da się sprzedać... Albo dopiero po dłuższym czasie, ukrócili ten interes bo wielu graczy zarabiało na tym majątki ( ͡º ͜ʖ͡º) ja siedziałem ciągle, zawsze było coś do roboty..rozmowy na GG z członkami plemienia, pozyskiwanie kretów, kłótnie na forum, rozmyślanie o strategii, obrony akcji czy ataki na innych.. grałem też na kilku
kocham tę grę za świetne możliwości rozwijania strategii i taktyki, tak wiele możliwości, kombinacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w plemionach kiedyś tam przez jeden dzień byłem w top 10 na świecie jakimś ;)
@carving85 no to nadal jeśli ktoś potrafi dobrze farmic i jest obeznany w temacie to może wyciągać ładne sumy.. inna sprawa że teraz ktoś tu sprzedaje punkty po 5 zł a za mojej kadencji poniżej 9 zł nie schodziła
@AaTar: grałem ;) nie pamietam na jakim świecie ale było to chyba 12-13 lat temu. Miałem kilkanaście wiosek. Byłem w sojuszu top5-8. No i pod granice naszego sojuszu nadszedł sojusz top 1. Kilku najlepszych graczy z naszego sojuszu zwerbowali do siebie a na resztę rzucili się jak szarańcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiedziałem co się swieci i grałem w defensywie przez chyba tydzień lub dwa tygodnie. Po
@kospitos261 zawodowi farmerzy wyciągali conajmniej 2-3 tysiące.. ile dokładnie to nie wiem, ciężko powiedzieć na ile multi kont lecieli..
Mnie co miesiąc wpadało koło tysiąca złotych