Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AaTar: kurła kiedyś to było. Najemnicy, specjal 4. Nawet jak bylem w szpitalu to z telefonu ogarniałem xD Farmienie z kartki w busie. plemiona 2, polanie. Jeeez, tyle skrinów, tyle wspomnień, tyle poświęconego czasu xD
@AaTar: Plemiona. Pięknie wspominam tę giereczkę, 63 wioski, standardowo z jednej strony największy wróg. Najzwyczajniej przestałem logować, bo zabierało to mnóstwo czasu, więc cała armia poszła do jednej wioski :D
@Croudflup: Jak skończyłeś grę w top 50 skoro świat został wygrany przez plemię które przedłużyło grę tylko po to, żeby mieć 100% wiosek na świecie?

edit: no chyba że Ty skończyłeś grać na świecie gdy byłeś w top50, a nie skończyłeś świat w top 50 - wtedy źle Cię zrozumiałem. Pozdrowienia z HT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@devPie: pamiętam hattrick jakoś omijało mnie to plemię bo nie byłem w najbliższej okolicy zajmowałem kontynent 42 jak pamiętam i 43 xd skończyłem grę wtedy bo utopia mnie zdradziła i taka masówka tam, Legia cudzoziemska chyba podzieliła sobie moje wioski i wyrejestrowalem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)