Wpis z mikrobloga

@AaTar: Ja na 2 świecie byłem w plemieniu UTOPIA i skończyłem grę jakoś na top 50 graczy. Mój ojciec za to dopiero wtedy zaczął grę xd Na ósmym świecie był drugi przez walną część gry i nie przegrał. Prowadził Deathless Rohan jako twórca tego drugiego przed fuzją xd Potem świat 11 i top 1 a potem się nie interesowałem. Skończył grać dopiero jakoś w tamtym roku, żadna gra tak go nie
@AaTar: mój świętej pamięci dziadek grał w plemiona na 3 kontach, swoim, moim i wujka, bo zawsze po jakimś czasie nam się nudziło, dochodziło do tego, że dziadek prowadził po pare/parenaścietysięcy wiosek WSZYSTKIE RĘCZNIE XD miał notes, którym rozpisywał ataki, budowy etc.
tęsknie za nim, dużo mógłbym oddać żeby jeszcze z nim pograć (,)
@AaTar ponad 3500 wiosek i blisko 40 mln punktów.. wygrany świat 69, top agro na serwie.. broniłem akcje po 15 tys ataków i nie traciłem nawet jednej wioski, zjadłem na tej grze zęby.. kliny wbijane w 50 ms ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TripleK grałem że szczepanem w jednym plemieniu teraz sprawdziłem że agro miałem drugie.. odpuściłem grę rok przed zamknięciem świata jak już mieliśmy pewne zwycięstwo a pluton nabił topke na opuszczonych kontach. Mój nick burza2, pozdrów go ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kospitos261 ja maniaczylem totalnie, potrafiłem siedzieć jeszcze na 5 zastepstwach i bronić kont.. grałem do 2-3 w nocy a rano dziewczyna wchodziła na konto w razie gdyby mnie ktoś zaatakował.. jeśli chcesz coś ugrać to musisz zawiesić swoje życie realne, nie ma innej opcji..