Wpis z mikrobloga

Jestem oburzona.

Jest 05:04, od 20:30 po raz kolejny #!$%@?łam w #oxygennotincluded. Stwierdzam, że w to się po prostu NIE DA. Nie wiem jak to by się miało dać. Próbowałam jak tylko umiałam, niby już idzie dobrze, planowanie się sprawdza i #!$%@?, dalej nie pójdzie, bo czegoś zaczyna brakować albo temperatura jest za duża o jeden stopień i nic się nie da zrobić xD I miliard innych powodów.
I niby można grać dalej, dupki niby przeżyją, jakoś się wykaraskają, ale co to za życie?
Ta gra mnie przerosła, poddaję się, żegnaj przygodo ¯\_(ツ)_/¯
hipotrofia - Jestem oburzona.

Jest 05:04, od 20:30 po raz kolejny #!$%@?łam w #oxy...

źródło: comment_PnpZneHqKGPvKrMgKl3vFJFnWKtVcco2.jpg

Pobierz
  • 11
@dzoli: aaa już nawet patrzeć mi się nie chce, ostatni raz jak patrzyłam to był ze 180. Jestem załamana xD Serio, wstałam i tak przeżywam porażkę, humor popsuty. Za głupia jestem na tą grę. W dont starve to przynajmniej jak popełnisz błąd to umierasz od razu a tutaj trzeba czekać 5 godzin i nagle się okazuje, że kolejny raz coś #!$%@?łam ()
To była moja 4 próba
@hipotrofia: czasami jak gram w ONI to zaczynam się zastanawiać czy siedzę przed kompem godzinę czy już może pięć, wiem doskonale o czym mówisz.
Generalnie żeby do czegoś dojść w tej grze trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, mi dopiero przy prawie 300 cyklu udaje się ogarniać teleskop - polecam tę szare płytki przepuszczające wodę i tlen - tylko przez nie teleskop 'widzi' niebo, a bez płytek nad teleskopem to wiadomo, asteroidy