Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem po co robić zakupy w tym bieda sklepie #biedronka jeśli prawię wszedzie już jest polomarket i dino. Produkty normalne a nie jakies słabe gówno "wyprodukowano dla biedronka". Większość produktów polska i ciekawy asortyment. Wyjscia ewakuacyjne nie pozastawiane. Sam wygląd też na poziomie. No i najważniejsze polska marka.
#przemyslenia #polska #patriotyzm
edit: ceny są na prawdę spoko, takie jak w biedrze
  • 23
@uszyk90: nieprawda, w biedronce wiekszosc produktow jest takiej samej badz wyzszej jakosci w porownaniu do innych marketow. Syf jest, e szczegolnosci w malych miastach ale #!$%@? o najpodlejszej jakosci to gruba herezja. Wiekszosc produktow robionych dla biedry wychodzi z wielkich znanych firm
@uszyk90: no ja uwazam, ze tak jest, produkty produkowane dla Biedronki sa naprawde ok jakosci, czesto lepszej niz markowe z tej samej polki cenowej (np makraony). A w Polo? Nie wiem czy maja jakies produkty wlasne, ale podejrzewam, że jakości tesco value co najwyzej.
@moderacjamyslisezeco: ok, np piwo? Niby normalny żywiec czy lech ale smakuje jak najgorsze szczyny a na puszce "wyprodukowano dla biedronka". Są dwie opcje albo piszesz żeby się posprzeczać albo jeden z nas ma #!$%@? kubki smakowe.
@uszyk90: obiektywnie rzecz biorąc to biedronka nie ma wszystkich kiepskich produktów, ważne jest to by wiedzieć co się bierze, niektóre jakościowo przebijają te normalne, ale nie jest ich zbyt wiele.
Polomarket - tyle tych sklepów, że aż ciężko znaleźć, Dino - na oczy widziałem, nigdy nie byłem bo ich nie ma w okolicy
Po przeprowadzce, do biedronki mam 7 km, do stokrotki 10, do lidla 12, do lewiatana 3 km. Kiedyś