Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem po co robić zakupy w tym bieda sklepie #biedronka jeśli prawię wszedzie już jest polomarket i dino. Produkty normalne a nie jakies słabe gówno "wyprodukowano dla biedronka". Większość produktów polska i ciekawy asortyment. Wyjscia ewakuacyjne nie pozastawiane. Sam wygląd też na poziomie. No i najważniejsze polska marka.
#przemyslenia #polska #patriotyzm
edit: ceny są na prawdę spoko, takie jak w biedrze
  • 23
  • Odpowiedz
@uytx: ja ostatnio tez wole lidla, ale tam masa produktow jest znacznie gorszej jakosci niz w Biedronce. Warzywa i owoce są beznadziejne ale najbardziej mnie irytuja pomidory z puszki. Zwykla papka.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ja kupuje tylko świeże i w moim Lidlu naprawdę nie narzekam, zawsze wszystko poukładane, a te zgnite wybrane przez pracowników. Nigdy się nie natrafiłem na produkty po terminie (zawsze sprawdzam przed kupnem) a często te, które mają 3-4dni są 25% taniej
  • Odpowiedz
@uszyk90: no w sumie racja, ja mam Polo i Biedre na osiedlu i też jak mam juz wybrać to wole iśc do Polo. Czyściej inie to ze taniej ale te produkty sa moim zdaniem lepszej jakości. Ale to moje zdanie żeby nie było.
  • Odpowiedz